Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę Merci :D

 

...ale mi w Wordzie nie podkreśliło puki ani dopuki (<-- a na forum podkreśla dopuki, ach ta ortografia i moje błędy, tak, tak póki mea culpa ) Swoją drogą kiedyś napisałam "podajrze" zamiast bodajże hahahaahhahahahaha Swoją drogą skoro piszę sie póki, to jaką formę przybiera to słowo by "ó" odmieniło się na "o" tak jak np. w "wód-woda"

 

Często popełniasz błędy ortograficzne? Lapsusy słowne? Czeskie błędy? Oj czyli po prostu czy często kaleczysz nasz język ojczysty (tak jak ja :()?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawowa.

 

W ogóle dzięki Merci odkryłam, że marcepan jest jednak smaczny (w dzieciństwie go nienawidziłam) i polubiłam gorzką czekoladę :)

Nie smucę się, każdemu się zdarzają błędy ortograficzne, więc muszę wyrobić swoją normę :)

 

Orientujesz się w konflikcie izraelsko-palestyńskim? (oglądałam dziś o tym reportaż i pokazali to od strony cywilów i krew mnie zalewała)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pasjonuję? Rysowaniem i wszystkim co z tym związane (animację, komiksy, ilustrację, plakaty, ogólnie grafika i design - nie znam się na tym, ale bardzo lubię), majsterkowaniem, biologią człowieka, historią (szczególnie pierwszych cywilizacji), muzyką klasyczną (pomijając niektóre okresy/epoki muzyczne), tangiem argentyńskim i tańcem brzucha (choć nie umiem tańczyć, ale często oglądam jak robią to inni i sama chcę tak umieć) w sumie wieloma rzeczami, ale nie rozwijam moich pasji bo jestem głupia (a jestem bo tego nie robię - tadam, błędne koło).

 

A Ty odkryłeś już pasję w swoim życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ostatnio przypomnial program, gdzie panna mowi: puszczanie przy mnie bakow to ostatecznosc, a facet jej odpowiada to jak przypadkiem pojdziemy do slubu i puszcze baka w trakcie to za mnie nie wyjdziesz :mrgreen: Nie paniusiajcie sie tak, to fizjologiczna czynnosc, smarkanie, prychanie, kaszel, odglosy siku i inen Was tez brzydza? :mrgreen: No fakt lepiej byc samotnym maruda :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×