Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miód - zdecydowanie

Z Rumuni polecam Ci miejscowość Mamaja - nad morzem - coś jak u nas Sopot tylko z kolejką linową :D

 

Ogórkowa czy pieczarkowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Rumuni polecam Ci miejscowość Mamaja - nad morzem - coś jak u nas Sopot tylko z kolejką linową :D

 

Wiem :D częściowo jestem Rumunką. Nawet trochę znam język :great:

 

Lubię słuchać muzyki.

 

Do jakiego lekarza najbardziej nie lubisz chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem :D częściowo jestem Rumunką. Nawet trochę znam język :great:

Wiesz, też znam parę słów - ale same brzydkie - muje, flocz i kur :D Mam przyjaciela z Rumunii, super gość :)

 

 

Nie mam problemów ze wstawaniem rano - po prostu nie wstaje :D

 

Wolicie murzynów czy arabów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koturre skarbie ale to się inaczej pisze :D

Mnie najbardziej ubawiło jak do, jakiegoś sklepu w Rumunii przysłali zagraniczne, różowe plecaczki(dla dziewczynek w wieku ok. 7 lat) z wielkim napisem Pulla. A pula to znaczy ... fiut :lol: . Cała Rumunia się z tego nabijała- bo ktoś wysłał fotkę do neta.

 

Lubię jednych i drugich. Nie mam zadnych uprzedzeń rasowych czy narodowościowych.

 

Co Cię najbardziej wytrąca z równowagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koturre Mnie najbardziej ubawiło jak do, jakiegoś sklepu w Rumunii przysłali zagraniczne, różowe plecaczki(dla dziewczynek w wieku ok. 7 lat) z wielkim napisem Pulla. A pula to znaczy ... fiut :lol: .

Nawiasem musisz mi napisać na prv jak się to pisze :D

Hehehem, takich słów jest sporo w każdym języku. Np zobacz co znaczy imię Dorota w Rosji :D Rot to buzia -

Do rota - bo buzi :D

 

 

Zdarzyło, ale nie obecnej. Nijak nie zareagowałem, umyłem ptaka i wszystko :D fiat lux :D

 

Skąd się biorą takie pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo niektórym ludziom się akurat nudzi, a co więcej, chcą podlansować się jakimś fajowym pytaniem ;)

 

Czy po jednokrotnym rzuceniu okiem na słowo "mikropachycefalozaur" potrafisz wymówić je szybko dziesięć razy, bez żadnego przejęzyczenia?

 

p.s. w poprzednim pytaniu chodziło mi bardziej o reakcję emocjonalną - czy mieliście np. życzliwy ubaw, a może byliście zakłopotani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg wie, ale chyba wczesna wiosna, taka marcowa, kwietniowa. Majowa już nie bardzo. Zresztą, każda pora ma dla mnie swój urok. Z wyjątkiem jesieni - tej nie cierpię!

 

 

Czy zdarzyło Cie się słyszeć utwór muzyczny jednocześnie tak piękny, i tak smutny, że musiałaś/eś wstrzymać odsłuch? Zapomnieć o nim po przesłuchaniu? Jeśli tak - dawaj linka z YT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×