Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre Madzia :D a wiesz, że moja mama ciagle zadaje komuś to pytanie? :smile:

 

Zabrałabym Krzysia(znajomość z przed 3 lat, którą oczywiście schrzaniłam), kawę. papierochy i może jakieś alko- co byśmy się z Krzysiem zaprawili :P

 

Co bardziej dokuczliwe siarczysty mróz czy okropny ukrop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na swoim. Czyli wszędzie tam, gdzie ja jestem szefem i wydaję rozkazy moim niewolnikom :mrgreen:

Chciałabym mieć swoją restaurację. Na razie miałam ino kebaba :-|

 

Brunetka czy blondynka? :bezradny: (korci mnie, żeby się farbnąć na kolor miodowy. Obecnie mam ciemny brąz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Chyba blondynka. ;) Madzia, mój obecny kolor włosów to też brąz, a miodowy podoba mi się niesamowicie... :mrgreen:

 

Wolisz mężczyzn/kobiety mniej więcej w swoim wieku czy sporo starszych/-e/ młodszych/-e? (chodzi mi oczywiście o związki ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam chodzić do kina, oglądać filmy, czytać książki a gdy są warunki czas wolny spędzam na zewnątrz, spacery i zaleganie na słoneczku :105:

 

Co można robić, żeby nie umrzeć z nudów stojąc w kilometrowej kolejce :?:

ps. Idę dziś do US składać PITa mojego chłopaka wiec pytanie jest ważne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Lola ....ciekawy pomysł, ciekawy.......

 

Uwielbiam sporty wodne, to jedyne jakie lubię ( poza rowerem, łyżwami i kręglami), człowiek się nie poci, nie czuje takiego ogromnego zmęczenia. Kiedyś trenowałam pływanie i do dziś została miłość do wody. Chciałam zostać ratowniczką....ale z moją nerwica lepiej nie i sobie odpuściłam, ale co tydzień jestem na basenie obowiązkowo. Spływy kajakowe, w ogóle kajaking, rowerki wodne itd - :105:

 

Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×