Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica wróciła...


all_impure

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam :) jakieś 15 lat temu miałam nerwicę -ataki paniki,lęk przed lękiem,lęk przed wyjściem do ludzi  itp.Byłam u pani psycholog,która powiedziała mi ,że mam nerwice.Walczyłam jakijakoś sama dałam radę z tego wyjść. Teraz,jako prawie 40-letnia kobieta muszę poszukać pomocy ,bo nie chcę tracić czasu i na własną rękę szukać co mi jest lub co może mi pomóc. Od zeszłego roku mam inne stanowisko w pracy (jestem "wyżej" niż byłam)  i wtedy zaczęły się akcje --> nocne ataki paniki ,nie spanie do nocach,katastroficzne myśli ( "nie wiem co się stanie ale coś złego"). Ogólnie jestem osobą nerwową,cholerykiem ale z drugiej strony bardzo wrażliwą -jeśli ktoś mnie kiedyś uraził to pamiętam to do dziś i często analizuję w myślach daną sytuację.Oprócz somatycznych akcji (klucie w prawym boku ,drażliwość żołądka,szczękościsk/mrowienie/napięcie szczęki ) pod koniec grudnia dopadło mnie coś czego wcześniej nie miałam - myśli,ze chyba zwariuję,ze chyba jestem chora psychicznie itp.W sumie nadal zastanawiam się czy to na pewno nerwica? Może mam depresję? Może mój wredny charakter to jakaś choroba psychiczna?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×