Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Luke88

Problem z podjęciem pracy/obowiązków

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to jest ten paradoks że najwięcej do powiedzenia na temat naszego problemu (że mamy blokadę jakąś) mają osoby które nam nie dają kasy ani nie pomagają w żaden sposób, po prostu są i tylko wypowiadają się i wymądrzają, też to zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myslicie o pracy jako operator drona? ktoś z was próbował itp? niby trzeba kapitał na początek z 5000zł ale praca nie stresująca, za jedno zlecenie na początku 200zł jest. Nie jest jakoś specjalnie męcząca. Co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź idz na rente chorobowa ja to zacząłem rozważać bo wypalony zawodowo juz jestem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Uki napisał:

Weź idz na rente chorobowa ja to zacząłem rozważać bo wypalony zawodowo juz jestem 

Gdzie tam renta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, a ja rentę dostałem jako częściowa niezdolność do pracy. Znaczy czekam na decyzję oficjalną, ale orzeczenie mam. W sumie podczas orzekania próbowałem w 2 miejscach pracy i nie wyrobiłem( w tym zagranicą). Nie mam motywacji do szukania pracy, ale psychoterapię próbuję w lutym, może coś zatrybi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

a twoja kobieta akceptuje to, że nic nie zmieniasz?( tz w kierunku znalezienia pracy)

Edytowane przez liptint

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To z czego się utrzymujesz? Kto kupuje Ci jedzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.01.2020 o 19:28, Luke88 napisał:

Od 6 lat mam dziewczynę/narzeczoną i nawet to że ją poznałem nie zmieniło mojego podejścia do podjęcia pracy.

To fajna ta Twoja dziewczyna, że jest dalej z Tobą tak długo, mimo że nie pracujesz, myślałem że takie nie istnieją. Ja pracuje ale raczej nie chwaliłbym się przed potencjalnymi dziewczynami jaką pracę wykonuje, a jak bym nie pracował to w ogóle nie wiem co bym zrobił, ściemniałbym bo kto chcę bezrobotnego, choć podobno miłość nie wybiera i Ty jesteś tego dowodem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.01.2020 o 22:48, Luke88 napisał:

A co myslicie o pracy jako operator drona? ktoś z was próbował itp? niby trzeba kapitał na początek z 5000zł ale praca nie stresująca, za jedno zlecenie na początku 200zł jest. Nie jest jakoś specjalnie męcząca. Co sądzicie ?

Właśnie czytam, że chcą wykorzystywać drony do celów medycznych np. Transport krwi. Jeśli masz jakieś dojścia w tej branży to próbuj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi