Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jest dobrze!


Wojtek bez portek

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc to jest bardzo dobrze, lepiej niż przed tym jak się to wszystko zaczęło! Naprawdę!

Czuję się naprawdę dobrze, ataki strachu i depresji odeszły. chęć i radość życia wróciła.

Od kilku tygodni czuję się naprawdę stabilnie, nawet sytuacje o których wcześniej nawet myślenie, powodowało u mnie niepokój, teraz przyjmuję z większym spokojem i opanowaniem.

Fobii oczywiście się nie pozbyłem, ale nauczyłem się z tym żyć. Teraz próg kiedy pojawia się lęk, jest znacznie dalej niż to było jeszcze rok temu.

Jeszcze parę miesięcy temu myślałem że moje życie zmieniło się na stałe, że nawet jeśli uda mi się w jakimś stopniu opanować chorobę, to już nie będzie jak dawniej.

Myliłem się!

Można wrócić do normalnego życia i mnie to się udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ale masz dobrze ja też bym tak chciała. Ja zmagam się z chorobą 7 lat , raz jest dobrze a raz zle. ja już myśle że tak zostanie bo nie jest mi w stanie nic pomóc.

Jak można wrócić do normalnego życia? Dla mnie to jest nierealne.

 

Jak to zrobiłeś?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrzypkowa69 ja mam czasem wrażenie że to musi samo przyjść. Choć są rzeczy które nigdy nie przechodzą, u mnie jest to np. lęk wysokości i przestrzeni. Ale depresja jakby mi przechodziła ostatnio, też się ostatnio czuję lepiej, czuję w sobie masę energii, mam w sobie więcej dystansu do pewnych spraw... Bardzo mi w tym pomogła osoba którą kocham i moi przyjaciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ale masz dobrze ja też bym tak chciała. Ja zmagam się z chorobą 7 lat , raz jest dobrze a raz zle. ja już myśle że tak zostanie bo nie jest mi w stanie nic pomóc.

Jak można wrócić do normalnego życia? Dla mnie to jest nierealne.

 

Jak to zrobiłeś?

Pozdrawiam

 

To długo, u mnie ten epizod trwał kilka miesięcy, ale było podobnie. Jak brałem leki to było dobrze dopóki nie przestały działać. Miałem podobne odczucia, że tak już chyba zostanie, ale na szczęście pogrzebałem trochę w internecie i wypróbować kilka naturalnych środków i udało się :)

Na lekarzach w jednym przypadku się mocno zawiodłem i to chyba był impuls że by sobie samemu pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×