Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

23 dzień na dawce 200 mg ,zero działania,jutro wchodze na 300 mg.

 

To nie kwestia dawki, tylko czasu, daj tej substancji 2 miesiące, na jednej określonej dawce, jak będziesz skakać co tydzień z dawkami to zabraknie leków w aptece, gdzie 23 dni, a ty na dawce 200mg!! 100mg to by było za dużo, paradoksalnie, czasami więcej nie oznacza lepiej,

trochę cierpliwości. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 dzień na dawce 200 mg ,zero działania,jutro wchodze na 300 mg.

 

 

Hej bierzesz lek 20 dni i już chcesz wskoczyć na 300 mg.? Ło matko boska wielkie nieba, jaki lekarz Cię prowadzi? Czy to aby na pewno jest psychiatra? Ja biorę Sertralinę od roku, a na 200 mg. wskoczyłam po 6 miesiącach od rozpoczęcia brania.

W czwartek mam rozmowę z psychiatrą. Pewnie będzie chciał ostawić lek bo biorę już rok, ale ja się bardzo boję i chyba nie chcę jeszcze odstawić. Czy można brać Sertralinę długoterminowo? Ile lat maksymalnie? Jest to dla mnie pewnego rodzaju zbroja beż której mogę sobie nie poradzić w tym dziwnym świecie..... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 dzień na dawce 200 mg ,zero działania,jutro wchodze na 300 mg.

 

 

Hej bierzesz lek 20 dni i już chcesz wskoczyć na 300 mg.? Ło matko boska wielkie nieba, jaki lekarz Cię prowadzi? Czy to aby na pewno jest psychiatra? Ja biorę Sertralinę od roku, a na 200 mg. wskoczyłam po 6 miesiącach od rozpoczęcia brania.

W czwartek mam rozmowę z psychiatrą. Pewnie będzie chciał ostawić lek bo biorę już rok, ale ja się bardzo boję i chyba nie chcę jeszcze odstawić. Czy można brać Sertralinę długoterminowo? Ile lat maksymalnie? Jest to dla mnie pewnego rodzaju zbroja beż której mogę sobie nie poradzić w tym dziwnym świecie..... :(

 

Można brać ile się chce teoretycznie, ale zastanów się, czy chcesz to brać pół życia!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 dzień na dawce 200 mg ,zero działania,jutro wchodze na 300 mg.

 

 

Hej bierzesz lek 20 dni i już chcesz wskoczyć na 300 mg.? Ło matko boska wielkie nieba, jaki lekarz Cię prowadzi? Czy to aby na pewno jest psychiatra? Ja biorę Sertralinę od roku, a na 200 mg. wskoczyłam po 6 miesiącach od rozpoczęcia brania.

W czwartek mam rozmowę z psychiatrą. Pewnie będzie chciał ostawić lek bo biorę już rok, ale ja się bardzo boję i chyba nie chcę jeszcze odstawić. Czy można brać Sertralinę długoterminowo? Ile lat maksymalnie? Jest to dla mnie pewnego rodzaju zbroja beż której mogę sobie nie poradzić w tym dziwnym świecie..... :(

 

Można brać ile się chce teoretycznie, ale zastanów się, czy chcesz to brać pół życia!?

 

 

Jeśli ma działać cały czas tak samo, to czemu nie? Nie żałuję, że zaczęłam, tylko pytanie, czy z czasem nie będzie to dla mnie tylko lek placebo, bo jeśli tak, to szkoda mi wątroby....... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 dzień na dawce 200 mg ,zero działania,jutro wchodze na 300 mg.

 

 

Hej bierzesz lek 20 dni i już chcesz wskoczyć na 300 mg.? Ło matko boska wielkie nieba, jaki lekarz Cię prowadzi? Czy to aby na pewno jest psychiatra? Ja biorę Sertralinę od roku, a na 200 mg. wskoczyłam po 6 miesiącach od rozpoczęcia brania.

W czwartek mam rozmowę z psychiatrą. Pewnie będzie chciał ostawić lek bo biorę już rok, ale ja się bardzo boję i chyba nie chcę jeszcze odstawić. Czy można brać Sertralinę długoterminowo? Ile lat maksymalnie? Jest to dla mnie pewnego rodzaju zbroja beż której mogę sobie nie poradzić w tym dziwnym świecie..... :(

 

Ja biorę juz ponad dwa lata (na depresję) a niektórzy biorą pół życia np na nerwice i inne tego typu problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyz nic ma.mnie nie dziala nawet max dawki lekow dlatego mysle ze moklo +25serty ludzie pisza ze nic strasznego sie nie dzieje na takich polaczeniach imao +ssri

 

No na niskich dawkach pewnie nic się nie dzieje, ale zbyt niskie dawki leków nic ci nie dadzą, już lepiej brać jeden lek w wysokiej, a z czym ty masz problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowal ktos serte z moklo ??
Nie radzę ci tego łączyć, po co ci takie mixy?

 

-- 12 sie 2015, 19:34 --

 

czy dawka 25mg brana przez 2 tygodnie powinna już wykazać działanie przeciw-lekowe

 

25 mg to dawka dla niemowlaka, wejdz chociaż na 50 mg.

na 50 mg jestem pobudzony jak dres osiedlowy ;) i się zastanawiam czy to mi przejdzie jak wezmę 25mg przez np. miesiąc organizm się przyzwyczaji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowal ktos serte z moklo ??
Nie radzę ci tego łączyć, po co ci takie mixy?

 

-- 12 sie 2015, 19:34 --

 

czy dawka 25mg brana przez 2 tygodnie powinna już wykazać działanie przeciw-lekowe

 

25 mg to dawka dla niemowlaka, wejdz chociaż na 50 mg.

na 50 mg jestem pobudzony jak dres osiedlowy ;) i się zastanawiam czy to mi przejdzie jak wezmę 25mg przez np. miesiąc organizm się przyzwyczaji ?

 

Jeśli tak cię nosi to bierz na razie 25 mg jak pobudzenie minie, to zwiększ dawkę, mam nadzieje, że uczestniczy w tym wszystkim lekarz psychiatra!? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×