Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Patryk29 co do oceny SSRI to się w sumie zgadzam z Tobą, przynajmniej tak działają w moim przypadku. U innych spisują się lepiej, to zależy chyba od typu depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, narazie biorę sertralina, ale póki co to wogóle na mnie nie działa

Zastanawiam się nad tym wellbutrinem, ale drogie to w /cenzura/, jak tam fluo działa cos??

 

zmniejszyła się senność w ciągu dnia, czasami czuję takie lekkie pobudzenie , ale działania antydepresyjnego jeszcze nie czuję , ale to 3 tydzien dopiero. za tydzień,2 możę coś zatrybi

 

-- 04 lut 2015, 10:43 --

 

Niektórym ssri pomagają, mi parox pomogła, ale połowicznie,

u mnie to samo, pomogło aż za bardzo ale potem już zaszkodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, sam w to nie wierzę ale muszę w coś wierzyć , wiesz jak jest.

 

-- 04 lut 2015, 10:53 --

 

Depresja to taka kutwa że to się bez leków nie da , a jak u kogoś dochodzą jeszcze problemy ze zdrowiem natury nie psychicznej to w ogóle , w pizdu , to jest wysysacz wszystkiego , całego życia tego marnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, W prochu

---to niedobrze . Ja bym się bał .I chociaż dużo w zyciu zjadłem ( trutek też ) to TERAZ nie wchodzę w żadne prochy ( tylko apteczne tabletki ) .

Patryk , a jak Ci sie po tym pogorszy?

 

Dlaczego mialo by mi sie pogorszyc cos?, ta substancja jest w miare bezpieczna, przeciez juz ja testowali na ludziach, narazie na malej liczbie ale jednak, poza tym to jest nootrop, nie substancja psychoaktywna, ta substancja wplywa na neurogeneze, nie dziala jak leki ssri, które blokuja tylko wychwyt zwrotny, sadze ze ta substancja jest bezpieczniejsza niz leki trójpierscieniowe, poza tym ona byla tworzona pod tym wzgledem, ze ma ludziom pomagac a nie szkodzic, gdy by to byla jakas siekiera to nawet drugiej fazy testów pewnie by nie przeszla, poza tym moze sie okazac ze to jest huja warte i tez taka istnieje mozliwosc, niestety :pirate:

 

-- 06 lut 2015, 11:00 --

 

Kurwa odstawiam ta sertraline - tragicznie sie po tym leku czuje, masakryczne zmeczenie, jak bym wrócil z drugiej zmiany z kamieniolomów i z nocki w kopalni na raz, zamulenie, depresja x2, mysli jakies hujowe, no bajka po prostu. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką brałeś dawkę fluo?

Zmieniłam niedawono fluo na sertalinę i jest lepiej. Moim zdaniem jest dobra na lęk uogólniony, bo miażdży lęk i depresję.

Z tym że fluo brałam małą dawkę (20mg) a serty mogę brac większą.

 

Seronilu brałem 40mg, dwie tabletki z rana.

Esci to brałem 10mg.

Teraz biorę 50mg setaloftu, później mam brać paroksetynę jak to nie zadziała, czyli za jakieś dwa miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę do 200mg sertraliny 5mg olanzapiny. Od kiedy dodałem ten neuroleptyk stopniowo poprawia mi się koncentracja i nastrój poprawia. Niestety pojawia się zmęczenie fizyczne i bezsenność. Chce mi się spać jak ch.. a w nocy nie mogę zasnąć. Męczarnia straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz na mnie kolej cos opisać...

 

zoloft skoncyzł się w hurtowniach i dostałem sertagen... hmm powiem szczerze ze lepiej sie czuje(choć jakby nie patrząc jest to ten sam skladnik leku, a jednak), nie az tak zmulony, leki ustapily jezdze autem normalnie, chco czasem czuje zawrtowy glowy jakby łeb byl ciezki i latal na boki... ale ogolnie to na prawde poszlo do przodu... do do zmulenia... troche opadło ale dupy nie urywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×