Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy satanizm jest promowany jako jedyna, światowa religia XXI wieku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst jest długi, wstawiam ledwie część... i tak leniami jesteście (to powszechnie znany fakt) nie lubiącymi czytać tekstów ze strony klubinteligencjipolskiej.pl :classic_ninja: :D 

 

Cytat


Jeszcze nigdy w historii satanizm nie był tak intensywnie i masowo propagowany, i nigdy chrześcijaństwo nie przeżywało tak wielkiego kryzysu. Wszystko to chyba nie przypadkowo dzieje się w jednym czasie…

Wiele wskazuje na to, że powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż satanizm, być może pod inną nazwą i w bardziej akceptowalnym ubranku, promowany jest na nową, światową religie XXI wieku, wieku dominacji elit i całkowitego zniewolenia społeczeństw.

Do tego jednak, aby satanizm został zaakceptowany, niezbędne jest całkowite zdewaluowanie wszystkich podstawowych wartości, które wskazywały nam drogę ku dobru i czyniły nas silnymi wewnętrznie. Trzeba więc zniechęcić nas do naszej wiary i naszych dotychczasowych religii, zrazić do czynienia dobra jako naiwnego, niepraktycznego postępowania i wpoić w nas cyniczny model życia, w którym bliskie i szczere relacje ludzkie nie będą miały racji bytu. Trzeba też nauczyć nas, że zło, w różnych postaciach nie koniecznie jest czymś nagannym, a czasami wręcz czymś pożądanym.

Czy to wszystko jest możliwe ?

 

Cytat

 

Systematyczna deprawacja dostojników kościelnych i medialne nagłaśnianie (skądinąd zasłużonych) afer w Kościele Katolickim, coraz silniejszy – międzynarodowy nacisk na oddzielanie wiary i religii od życia publicznego, nawet banalne zniesienie imienia Chrystusa z angielskojęzycznych kartek świątecznych (w miejsce Merry Christmas drukuje się teraz Merry Xmas), propagowanie przemocy w grach i filmach, jako coś pozytywnego, nieograniczona perwersja w programach rozrywkowych i muzyce oraz upowszechnianie znaku uwielbienia Bahometa (Szatana) jako znaku miłości (w podtekście: cielesnej, perwersyjnej), to tylko niektóre, wyraźne sygnały naszych czasów.

Sygnały, które mogą świadczyć o tym, że jakaś niewidzialna siła, obejmująca swym zasięgiem praktycznie cały świat, już od lat stara się zniszczyć nasze odwieczne wartości i przerobić nas na bardziej lub mniej świadomych wyznawców Szatana, czyli niewolników zła w każdym możliwym wydaniu.

Większość zwykłych obywateli tego świata widzi te zmiany, ale kładzie je na karb mody i zwykłej głupoty, mając nadzieję, że i ta moda minie. Nie dostrzegają, że jest to zjawisko postępujące i nasilające się już od dziesiątków lat. Polskie społeczeństwo, ze względu na stosunkowo niedawne przyłączenie się do świata zachodu, nie odczuwało tego wcześniej tak wyraźnie, więc nie ma też aktualnie w społeczeństwie poczucia, iż jest to trwające wiele lat, a nawet dekad zjawisko. Większość ludzi w Polsce, jak i na świecie nie rozumie, że ich własne dzieci są już w swych najmłodszych latach wystawione na perwersję, przemoc i okultystyczną symbolikę, w każdym aspekcie ich życia. Nie rozumieją, że to powoduje u dzieci zanik uczuciowości, duchowości i hartu wewnętrznego, co czyni ich coraz słabszymi psychicznie i w końcu do cna zdemoralizowanymi.

 

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/czy-satanizm-jest-promowany-jako-jedyna-swiatowa-religia-xxi-wieku/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie satanizm a konsumpcjonizm, neomarksizm i wahabizm. A co do deprawacji kleru, to kiedyś była ona nawet większa ale skrzętnie ukrywana. Dziś jednak dużo więcej księży idzie z powołania a nie dla zarobku i przywilejów jak niegdyś gdy był to zawód bardzo elitarny i powszechnie szanowany. Co do seksualizacji to w świecie zachodu średni wiek inicjacji seksualnej się zaczyna podnosić dzieciaki zamiast seksu na sianie czy na kolonii pod namiotem  wolą świat wirtualny, srajfony i oglądanie porno. To samo z przemocą przynajmniej tą czysto fizyczną to 20 lat temu było jej więcej wśród dzieci i młodzieży, ale nikt nie zwracał na to większej uwagi, to że chłopacy się biją czy gnębią słabszych było uznawane za normalne.  

Także większość podanych argumentów jest do podważenia, a cały artykuł jest w stylu dzisiejszy świat jest straszny i  kiedyś to było lepiej, tylko że takie teksty pisano już w starożytnym Egipcie i czyni to każde pokolenie aż do dnia dzisiejszego.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, carlosbueno napisał:

a cały artykuł jest w stylu dzisiejszy świat jest straszny i  kiedyś to było lepiej, tylko że takie teksty pisano już w starożytnym Egipcie i czyni to każde pokolenie aż do dnia dzisiejszego.  

Pełna zgoda, a w kontekście przemocy, to chyba trzeba nie mieć odrobiny wyobraźni, żeby mówić że dzisiaj w Europie jest gorzej niż było. Przyzwolenie na każdą przemoc jest coraz mniejsze, kiedyś były publiczne egzekucje, publiczne tortury, życie ludzkie w wielu przypadkach można było legalnie odebrać. Z przemocą wobec zwierząt sytuacja jest o tyle skomplikowana że w pewnym momencie pogorszyło się, bo hodowle stały się masowe. Ale i tak raczej obecnie się poprawia a nie pogarsza. Kościołowi coraz trudniej przekonać do tego jak to on szanuje życie bardziej niż robi to "świat", dlatego znalazł sobie przyczółki aborcji i eutanazji. Obrona tych którzy sami się nie obronią, obrona przed cywilizacją śmierci, brzmi to chwytliwie. Ale jak spojrzeć na te przyczółki, w jakich przypadkach ta "cywilizacja śmierci" jest realizowana (ciąża z gwałtu, zagrożenie życia matki, nieuleczalna choroba dziecka, eutanazja śmiertelnie chorych i cierpiących), to widać jak mało zostało miejsca na pokazanie swojej wyższości moralnej. Trochę to na siłę. Ah, są jeszcze czarne koszulki, długie włosy, satanizm i okultyzm pod postacią Hello Kitty, Harrego Pottera i kucyków Pony, i Owsiak promujący cywilizację śmierci. Faktycznie, Zło panuje jak nigdy dotąd. W sumie nie czepiam się kościoła, bardziej pewnej grupy wyznawców, która ma potrzebę szukania wszędzie wroga, chce się samozwańczo uważać za wzór chrześcijaństwa, a papieża uważa za lewaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeszcze nigdy w historii satanizm nie był tak intensywnie i masowo propagowany, i nigdy chrześcijaństwo nie przeżywało tak wielkiego kryzysu. 

Autor sam sobie przeczy! Przecież tajemnicą poliszynela jest iż chrześcijaństwo to zakamuflowany satanizm ;D

Religie tworzą podziały - a dokładnie o to chodzi szatanowi, tudzież diabolosowi (temu, który mąci), antychrystowi 🙂

Edytowane przez nvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatan nie występuje tylko w chrześcijaństwie!

Cytat

 

Szatan (hebr. ‏שטן‎, satan – ‘przeciwnik’, ‘oskarżyciel’, ‘oszczerca’; gr. Σατανᾶς, Satanás; arab. ‏شيطان‎, Szajtan) – w chrześcijaństwie, judaizmie i islamie jest to jeden z aniołów, który zbuntował się przeciwko Bogu i pociągnął do buntu inne anioły, główny sprawca zła na świecie. Niekiedy bywa utożsamiany z Lucyferem lub Belzebubem. Najczęściej uważany jest za najwyższego rangą demona, przywódcę wszystkich złych duchów. Inne imiona Szatana to: Mastema, Gadriel, Satanael, Samaël, Samiel, Siegel, Satan, anioł Edomu. W tradycji rabinicznej nosi on przydomek „szpetny”.

Słowo „szatan” (pisane małą literą) może też być rozumiane jako ogólne określenie każdego upadłego anioła (diabła, demona), a nie tylko najwyższego rangą. Poza tym ten termin tłumaczy się czasem jako symbol, personifikację zła.

 

 

Cytat

 

Co powinniśmy wiedzieć o islamie – Islam – religia szatana – tolerancja dla islamofaszyzmu

Myślę, że wykład Ann Barnhardt obnażający ukrywane prawdy o islamie wielu otworzy oczy. Prezentacja uświadamia wiele ważnych informacji, które po prostu są przerażające lub odrażające. Przejdźmy jednak do konkretów.

Po pierwsze– islam NIE JEST religią. Islam JEST totalitarnym systemem polityczno-wojskowym z wierzchu przybranym w piórka religii.

Po drugie – Allah to imię przed-islamskiego boga księżyca, którego kult był szczególnie rozwinięty w Arabii. Księżycowy bóg zwany al-ilah, bóg, został skrócony do formy Allah już w przed-islamskich czasach. Pogańscy Arabowie dawali imię Allah swoim dzieciom. Tak było na przykład z ojcem Mohameta i jego wujem. Fakt ten dowodzi, że Allah był tytułem boga-księżyca już w czasach Mahometa. Kiedy gdzie indziej popularność boga księżyca zmalała, Arabowie pozostali wierni swemu przekonaniu, że księżyc-bóg jest największym ze wszystkich bogów. Mimo że oddawali cześć 360 bożkom w Kabbie, księżyc-bóg nadal pozostawał ich najważniejszym bóstwem. Mekka została zbudowana jako sanktuarium dla boga-księżyca. To sanktuarium właśnie sprawiło, że Mekka była najświętszym miejscem pogańskiej Arabii. Mohamet został wychowany w religii księżycowego boga Allaha. Jednak posuną się on o krok dalej niż jego pogańscy współplemieńcy arabscy. Podczas gdy wszyscy oni wiedzieli że Allah (bóg-księżyc) jest największy ze wszystkich bóstw w ich panteonie, Mohamet zdecydował, że Allach był nie tylko największym, ale jedynym bogiem. Właściwie powiedział on: „Słuchajcie, wierzycie przecież, że Allach (bóg-księżyc) jest największym ze wszystkich bogów. To czego chcę, to to, żebyście przyjęli, że jest on jedynym bogiem. Nie odbieram wam Allaha, którego znacie i czcicie. Odbieram jedynie jego żonę i córki oraz wszystkich innych bogów.” Prawdą jest również, że pogańscy Arabowie nigdy nie zarzucali Mahometowi, że ogłasza on im innego Allaha od tego, którego już znali i czcili. Stąd „Allah” był bogiem-księżycem jak wykazują archeologiczne dowody. Tak więc Mohamet usiłował osiągnąć swój cel na dwa sposoby. Poganom mówił, że wierzy w księżycowego boga Allaha. Żydom i chrześcijanom mówił, że Allah jest także ich Bogiem.

Po trzecie– populistyczne hasło mówiące, że „Islam jest religią pokoju” to tylko gra słów w której dwie strony używają tych samych wyrażeń jednak mają na myśli coś zupełnie innego. Islamski pokój zapanuje wówczas gdy wszyscy niewierni zostaną zabici albo staną się wyznawcami Allaha, natomiast w ogólnym pojęciu nie muzułmanów pod hasłem pokój rozumieją raczej pokojowe współistnienie ludzi na świecie bez konieczności mordowania albo nawracania kogokolwiek.

Po czwarte – równie popularne hasło „Islam nigdy nie zabija niewinnych ludzi” to również muzułmańska zasłona dymna. Otóż w islamie za odejście od wiary, czyli tzw. apostazję karą jest śmierć. W założeniu „teologii” islamskiej wszyscy ludzie na ziemi są muzułmanami jednak, niektórzy z nich odeszli od wiary i nie wyznają jedynej słusznej wiary w Allaha (boga-księżyca), a w związku z tym są apostatami i należy ukarać ich śmiercią. Proste uzasadnienie na mordowanie „niewiernych”.

Po piąte– prawdziwa moralność islamska.

Islam sankcjonuje najgorsze wyuzdania seksualne – pedofilię (od pierwszego dnia życia „żony” dziewczynki), pederastię (stosunki oralne i analne), sodomię (choć oficjalnie odcina się od niej, sodomia jest powszechnie praktykowana w świecie islamu), stosunki analne z kobietami, nekrofilię (wersja ze zmarłymi ludźmi i zdechłymi zwierzętami), zoofilię jako stosunki waginalne i analne.

 

większym problemem jest chyba ISLAM niż chrześcijanie, czy fanatyzm z tym związany! :twisted:

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islam to nie żaden satanizm, to zbiór tradycji i praw rodem z wczesnośredniowiecznej pustyni, których nie można zmieniać pod żadnym pozorem. Islam jest barbarzyński i zacofany bo taka była kultura tamtych ludów i tamtego czasu, minęły wieki, świat poszedł do przodu a oni dalej chcą być wierni tym bredniom i jeszcze wmawiają wszystkim że mamy ich za to szanować i respektować. Do tego Mahomet nie był jak Jezus pokojowym uzdrowicielem tylko wojownikiem który nie cofnął się przed niczym łącznie z podstępami, kłamstwami i mordami aby osiągnąć swój cel i wielu muzułmanów bierze z niego przykład. Gdyby ludzie stosowali się do nauk Jezusa żylibyśmy w pokojowej komunie a do Mahometa w nieustającej wojnie  wszystkich ze wszystkimi, na szczęście nie wszyscy muzułmanie podążają śladami Mahometa.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, carlosbueno napisał:

Islam to nie żaden satanizm

oczywiście, że żadnej satanizm! skąd w ogóle takie porównanie?!

swoją drogą, bardzo ciekawy dokument!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2018 o 16:03, carlosbueno napisał:

Islam to nie żaden satanizm, to zbiór tradycji i praw rodem z wczesnośredniowiecznej pustyni, których nie można zmieniać pod żadnym pozorem. Islam jest barbarzyński i zacofany bo taka była kultura tamtych ludów i tamtego czasu, minęły wieki, świat poszedł do przodu a oni dalej chcą być wierni tym bredniom i jeszcze wmawiają wszystkim że mamy ich za to szanować i respektować. Do tego Mahomet nie był jak Jezus pokojowym uzdrowicielem tylko wojownikiem który nie cofnął się przed niczym łącznie z podstępami, kłamstwami i mordami aby osiągnąć swój cel i wielu muzułmanów bierze z niego przykład. Gdyby ludzie stosowali się do nauk Jezusa żylibyśmy w pokojowej komunie a do Mahometa w nieustającej wojnie  wszystkich ze wszystkimi, na szczęście nie wszyscy muzułmanie podążają śladami Mahometa.   

Przecież sami katolicy,nie przestrzegają słów Jezusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×