Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


MAREK XYZ

Rekomendowane odpowiedzi

jestem spokojny i taki obojętny . co robić ?

 

 

posłuchać ,,komfortowo obojętny" (Comfortably Numb) - PINK FLOYD

 

pytam o rady , ludzi co coś na ten temat wiedzą , więc jak nie masz nic do powiedzenia to daruj sobie to . czy przypomnieć ci jak pytałeś swojego Lekarza Grabarza co robić i jaki lek wybrać . Więc jak się dobrze czujesz i nic nie wiesz na temat wenlafaksyny , to idz z tym utworem na forum muzyczne, albo w dział off top , a nie śmieć tutaj, jak ktoś ma jakiś problem.

 

chce byc spokojny , a obojętny mogę być nie przeszkadza mi to , tylko nie zniose senności , nie wyrywaj moich zdań z kontekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84,

dobrze w większosci mówisz ,,, ale daj sobie troche dystansu do osoby Marka .

Po kiego te zgrzyty . każdy orze jak może .

A Ty Marku nie wyrywaj z kontekstu , bo jak widzisz zaczynasz byc "uczulony" na Benzowca .

Dobrze się czujesz , super !!! weż jednak pod uwagę jak stękałeś cierpiący na Początku bycia na Forum .

Może Marku spróbuj i zdobądż sie na trochę wyczucia i empatii i pomyśl ,że są jeszcze tacy tutaj , którzy cierpia na głębokie depresje .

Nie jestem Modem , ale proszę Was Panowie obydwu wyciszcie swoje emocje , a żale czy zjebki oddawajcie sobie na PW .

Nie róbmy na powrót bardachy na Tym Forum . To odstrasza wrażliwe osoby , a takich jest tu wielu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem spokojny i taki obojętny . co robić ?

 

 

posłuchać ,,komfortowo obojętny" (Comfortably Numb) - PINK FLOYD

 

pytam o rady , ludzi co coś na ten temat wiedzą , więc jak nie masz nic do powiedzenia to daruj sobie to . czy przypomnieć ci jak pytałeś swojego Lekarza Grabarza co robić i jaki lek wybrać . Więc jak się dobrze czujesz i nic nie wiesz na temat wenlafaksyny , to idz z tym utworem na forum muzyczne, albo w dział off top , a nie śmieć tutaj, jak ktoś ma jakiś problem.

 

chce byc spokojny , a obojętny mogę być nie przeszkadza mi to , tylko nie zniose senności , nie wyrywaj moich zdań z kontekstu.

 

Muzyka uspokaja i relaksuje. Chciałem pomóc.

 

-- 24 lut 2018, 10:18 --

 

Kalebx3 Gorliwy, gderasz jak stara ciotka, wyluzuj, w Poznaniu piękny poranek ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×