Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecić Panią Rudek-Górka i Pana Pawła Brudkiewicza. Do niedawana na pewno przyjmował w szpitalu Babińskiego. A Pani doktor też tam przyjmuje i jest ordynatorką jednego z oddziałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, próbuję uzyskać pomocy na forum, ale nikt nie jest mi w stanie widzę pomóc. Mam pytanie do osób, które albo uczestniczyły/uczstniczą/będą uczestniczyć albo dobrze orientują się w terapii grupowej na Lenartowicza.

 

Zastanawiam się, czy oni mi przepiszą jakieś leki po ustaleniu dokladnej diagnozy, zaburzenia, czy po leki będę musiała udać się gdzie indziej? Bo jeżeli tak, to zrobiłbym to moze i już. Po prostu zażywam neurol, który przepisała mi rodzinna, nie jest on dla mnie wystarczający. A nie chcę brać więcej niż 1 tabletkę, mimo iż wiem, ze do 8 dziennie mozna.

błagam, jakieś wskazówki, informacje, cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. nie wiem czy zakładam temat we właściwym miejscu jak coś to z góry przepraszam :) chcę iść do psychiatry w Krakowie. Prawdopodobnie mam nerwice natręctw no i kto tam wie co jeszcze ;) w każdym bądź razie chcę coś z tym zrobić. Szukam jakiegoś cierpliwego, dobrego lekarza, który potrafi wysłuchać człowieka, nie śpieszy się, daje poczucie, że problemy pacjenta są dla niego naprawdę w tym danym momencie ważne. Najlepiej osobę wierzącą, gdyż wiele moich natręctw dotyka sfery duchowej, która jest dla mnie ważna i dobrze jakby w tej sprawie było miedzy nami "porozumienie dusz", a przynajmniej, żeby wiara nie była dla niego "czarną magią" i "zabobonem". Słyszałam o doktorze Marcinie (?) Jabłońskim dobre opinie. leczy się ktoś u niego? potwierdzacie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapeuta-Kraków

 

Hej,

poszukuje psychoterapeuty , najlepiej mężczyżny w Krakowie. Najlepiej NFZ, ale uwzględniam także prywatne gabinety. Bardzo, bardzo proszę o pomoc i wskazanie psychoterapeutów godnych polecenia, którzy leczą z powołaniem i są 100 % zaangażowani w kontakt z pacjentem.

 

 

Pozdrawiam,

 

G.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakiegoś psychiatrę/ośrodek w Krakowie, który przyjmuje na NFZ? Nie chodzi o terapię, ale jednorazowe spotkanie i wystawienie leków. Za to chodzi o psychiatrę, który na "nie mogę brać tych leków, bo boję się, że..." nie odpowie "no to trzeba się przełamać!"

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madfrog, może spróbuj w przychodni Pro Vita na Basztowej. (12) 628-68-10

- o i tu nawet nawet z terminami. A zwłaszcza opis oddziału dziennego zachęca :) tylko pewnie trudno się tam dostać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że w oiku wypisują recepty.

W Krakowie jest nawet ośrodek w którym trza czekać do 4 miesięcy nie rozumiem jak w taki sposób można leczyć pacjentów.

W Povicie ponoć jest ok tylko ktoś mnie ostrzegał przed dyrektorem ale nie wiem czy jest coś na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×