Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, Ty powinnaś tytuł dostać awansem za te przeboje ubiegłoroczne

"vivat przeTroll!" :P;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilith, no raczej, że nie "sterowalne Razwiedczyki" ? :P;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akolita, niektórych rzeczy się nie robi. Po prostu ze względu na ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilith, ehhhh ... - skąd miałem wiedzieć, że "niektórym ludziom" mogło aż tak bardzo zależeć na randze Misski Foruma ? :P Tym bardziej, iż byłem święcie przekonany, że mają (powzięłabyś tę śmiertelną urazę, bo nie wygrałaś jakiegoś tam konkursu na miss forum ? :P A nie, czekaj - Ty mnie zablokowałaś na Fejsie, bo Ci samo "hahahahahahaha :P" napisałem ... :D;)) tego dystansa do internetów ... - cóż ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akolita, zablokowałam Cię, bo wówczas formalnie nie byłeś Użytkownikiem Forum tylko skazanym na wieczną banicję trollem, który wyleciał po raz setny ;):P To tak, jakbym odpowiadała na wiadomości amfce :roll: Użytkownikow nie blokuję, choć nie od wszystkich przyjmuję zaproszenia do grona znajomych. Znajomi, to znajomi z samej definicji ;) Musi mnie z człowiekiem coś jednak łączyć. Coś więcej niż wymiana dwóch postów na Forum ;) Ponadto, FB służy mi głównie do kontaktów z resztą Ekipy i kilkorgiem ludzi w realu. Z Userami rzadko rozmawiam przez FB. Od tego jest Forum i PW. Dla osób zewnętrznych mam wszystko poblokowane ;) Jednak odrobinę prywatności mi się należy :P

Tu nawet nie chodzi, że komuś zależało na randze. Po prostu sprawiłeś innym przykrość. Ludki tutaj i tak mają całą masę problemów, są zalęknieni i jak już się decydują na wzięcie udziału w takim konkursie, to trzeba im gratulować przełamania się, a nie dołować trollerskimi akcjami. Wszystkim zepsułeś zabawę. Akurat to Ci po prostu nie wyszło. Aż tak trudno Ci zrozumieć, że mogłeś urazić cudze uczucia? Wiesz dobrze, jaką specyfikę ma to Forum. Wszystkie osoby, które brały udział w konkursie poczuły się niefajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Po prostu sprawiłeś innym przykrość. Ludki tutaj i tak mają całą masę problemów, są zalęknieni i jak już się decydują na wzięcie udziału w takim konkursie, to trzeba im gratulować przełamania się, a nie dołować trollerskimi akcjami. Wszystkim zepsułeś zabawę.

Taaaaa, bo laskom, które wstawiły fotki i by nie wygrały (czy tam zajęły ostatnie miejsca), nie byłoby przykro ? :P Nihil w obronie honoru tych co miały nie wygrać trollował (no ku*wa, błędny rycerz :D)! O! :D "Trollerska akcja" miała też i drugie dno - ukazanie śmieszności idei przyznawania owych rang - tytułów: Missek i Misterów (tak tak, Nihil zapewne się mści, bo sam nigdy nic nie wygrał ... :D) :P

Wszystkie osoby, które brały udział w konkursie poczuły się niefajnie.

Niby kto ? :Psilence_sadness może ? :DMamSwojePoglady (nawet sobie nie wyobrażasz, jaką miała bekę ... :D) ? :Dcyklopka ? dostała rangę, której w pierwszym (niestrollowanym (!) - tylko się zgrywałem :P) głosowaniu by nie wygrała :P Z elo to nawet śmiałem się, że będzie mi pomagać fejkowe konta zakładać ... :P:D Aha, "Pluszak"-oblivionka też po fakcie napisała mi, że w sumie to powinna była mi podziękować za wszystkie oddane na nią głosy (a takowych nie było - uczciwie zdobyła tytuł vice-Misski Foruma! ;)), a nie nakręcać aferę ... ;)

Zatem ? :P;)

Akolita, zablokowałam Cię, bo wówczas formalnie (...)

Dobra dobra ... :D (ofc, z przymrużeniem oka o tym blokowaniu na Fejsie ... ;))

tylko skazanym na wieczną banicję trollem, który wyleciał po raz setny ;):P

"Nihil potrafi!" :D;)

Jednak odrobinę prywatności mi się należy :P

No tak ... ;) Adminka Wielkiego Foruma, to i pewnie nie może się od psycho-fanów opędzić ? :D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy jeżeli ktoś czuje się kobietą może brać udział w tym konkursie. czy jakie są zasady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

one man show, jeśli czujesz się kobietą, to chyba możesz się zgłosić. W końcu nie można nikogo dyskryminować :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

MamSwojePoglady (nawet sobie nie wyobrażasz, jaką miała bekę ... :D) ? :D (...) Z elo to nawet śmiałem się, że będzie mi pomagać fejkowe konta zakładać ... :P:D

No dobra. One dwie akurat nie brały udziału w konkursie - co nie zmienia faktu, że miały bekę! :D:P;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czy jeżeli ktoś czuje się kobietą może brać udział w tym konkursie. czy jakie są zasady

ja sie nie czuje kobietą, dlatego nie biore udziału

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sie nie czuje kobietą, dlatego nie biore udziału

może dlatego powinnaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ḍryāgan, hahaha ale racja racja dobrze powiedziałeś. W sumie to powinien być jeszcze jeden wątek, gender na miss, bo nie wiadomo, w końcu co komu w duszy gra. i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Lilith, zresztą, dzięki Nihila "podśmietrollowankom", udoskonaliliście procedurę głosowania (jawne głosy, nieuwzględnianie tych oddawanych z dopiero co założonych kont) - wykluczyliście (powiedzmy ... :P - co? myślicie, że Nihil nie posiada całej armii fejków stworzonych x miesięcy wcześniej ? :P;)) możliwość fałszowania wyników konkursów! 8)

"-Jam częścią tej siły,

która wiecznie zła pragnąc,

wiecznie dobro czyni."

:D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akolita, taaa...a PW do mnie, to się same pisały :P

ollerska akcja" miała też i drugie dno - ukazanie śmieszności idei przyznawania owych rang - tytułów: Missek i Misterów
Nie umiesz się bawić :P Poza tym, fajnie, jak jest coś pozytywnego w tym paskudnym życiu. Nawet taki konkurs.
Adminka Wielkiego Foruma, to i pewnie nie może się od psycho-fanów opędzić ?
Nie w tym rzecz. Staram się oddzielić od siebie pewne kwestie, bo inaczej bym zwariowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Akolita, taaa...a PW do mnie, to się same pisały :P

Parafrazując: "Było, nie minęło - Kronika Nihila wybryków" ? :D

Nie umiesz się bawić :P

:bezradny:;)

P.S. Wolę w ... - w "Przekomarzanki" ? :D;)

Nie w tym rzecz. Staram się oddzielić od siebie pewne kwestie, bo inaczej bym zwariowała.

Mhm ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"-Jam częścią tej siły,

która wiecznie zła pragnąc,

wiecznie dobro czyni."

jakież to romantyczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zupa z rzodkiewek, nie Tośka, tylko Nihil-przeTroll :twisted: - cytowanie se popraw, jakeś już ta Modka :P;)

A tak w ogóle:

Wszyscyśmy Atencjusze! O!

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miałam się zgłosić, ale ni cholery nie mogę załącznika dodać, bład więc nie zgłaszam się :mrgreen:

Znaczy, pozostaniesz incognito ? ;) Tajny Razwiedczyk do działań operacyjnych - przykładowo: infiltracja środowiska przeTrolli ? :D Chociaż My ten dobry kontrwywiad ... - Liberejt (Liber8) za długo się nie uchował :D;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widzę powiew swieźości w Wyborach Miss nowe piękne twarze ;)

Widzę, chućliwe knury już się powoli zlatują ... - znaczy, można zaczynać! :P:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zupa z rzodkiewek, :twisted:;)

"Precz z GMO! Precz z GMO! Precz z GMO! (...)" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Akolita, mam nadzieję że nie zepsujesz zabawy jak w zeszłym roku.

Hmmm ... "Co może zmienić naturę trolla ?" :P;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akolita, aka Nihil jest pod ochroną-jest nieodłączną postacią tego forum niczym ten Stańczyk nadworny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi