Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość

Seksroboty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie unikniemy tego tematu, przyszłość nadchodzi wielkimi krokami.

1. sztuczne ciało na poziomie

2. poruszanie się na poziomie

3. sztuczna inteligencja na poziomie

Łącząc do kupy te cechy dostajemy kochanka/kochankę "idealnego", im dalej patrzę w przyszłość tym bardziej chore to wszystko.. :roll:

No dobra, bądźmy realistami, może to potrwać, jeszcze ze 20, 30 lat, zanim androidy opanują nasze domy, kuchnie i łóżka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liber8, trzymają Ci się sex-głupoty :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat ciekawy ale jako nadzieja dla przeciętnych ludzi a tm bardziej tych wykolejonych/wycofanych społecznie nieosiągalny. No chyba że będzie legalną konkurencją dla nielegalnego sex biznesu.

Albo przyszłą fanaberią tych najbardziej nadzianych co zamiast błyszczeć najlepiej podrasowanymi furami i panienkami ze sponsoringu zaczną się w końcu prześcigać najnowszymi i najlepszymi modelami tego typu wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Albo przyszłą fanaberią tych najbardziej nadzianych co zamiast błyszczeć najlepiej podrasowanymi furami i panienkami ze sponsoringu zaczną się w końcu prześcigać najnowszymi i najlepszymi modelami tego typu wynalazków.

Stawiałbym raczej na ten scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jak stworzą sex terminatora biorę w ciemno :lol::lol::lol:;)

:lol:

Te lalki i lalkowie to dobre moze jak ktos nie ma z kim lub ma fetysz na takie cos, bo konkurencji dla zywej kobiety w tym nie widze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Moment skonsultuje się z dostawcą :tel:

W sprzedaży oferujemy jedynie robo-kobiety 25 lat o wymiarach 90/60/90

Chyba, że miałeś na myśli faktyczny wiek lali, wtedy gdzieś po kiermaszach byś musiał szukać, wiem bo sprzedawaliśmy lale 40 lat temu, ale klienci sie skarżyli, że drzazgi na penisie zostają :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiejskifilozof, nima to tamto, jak sobie zamówiłeś to masz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Najnowsze doniesienia ze swiata robotów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak stworzą sex terminatora biorę w ciemno :lol::lol::lol:;)

:lol:

Te lalki i lalkowie to dobre moze jak ktos nie ma z kim lub ma fetysz na takie cos, bo konkurencji dla zywej kobiety w tym nie widze ;)

ja też nie za szczególnie ale Pan stalowe jądra fajnie brzmi .... hahahahahahahahaha w gumowej to trza uważać, można dziurę zrobić i co wtedy dętka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dobre dla tych,co sobie nie znajdą seksu,z drugim normalnym człowiekiem ? Kiedy ręką i wibrator.To za mało,mówię.Ja,szukajmy sobie seksu w realu.A nie jakieś tam robot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za prawdę powiadam Wam :lol: , że bywa, że lepiej z takim robotem niż z żywym człowiekiem. Albo bynajmniej bez różnicy uczuciowej. jedyna różnica, że nie zrobi nic wbrew tobie jak go sobie dobrze zaprogramujesz :roll: a w męskim wydaniu http://wolnosc24.pl/2017/06/03/tak-powstaja-sex-roboty-potrafia-juz-prawie-tyle-co-prawdziwe-dziewczyny-video/ toż to dyskryminacja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zupa z rzodkiewek, ludzkość wchodzi w fazę spierdolenia umysłowo - technologicznego, w którym robot kobieta/mężczyzna będzie lepsza/lepszy pod każdym względem, od zwykłego człowieka.

Wyobraźmy sobie sytuację - kupuję sobie kobietę robota za 20 000, gotuje lepiej (i szybciej) ode mnie, sprząta i pierze też szybciej ode mnie, jest tak wysportowana, robi salto i wskakuje mi do łóżka, lepiej od Rosyjskiej gimnastyczki zdyskwalifikowanej za doping na igrzyskach.

Czułbym się źle w towarzystwie kobiety androida, która jest idealna, bije na głowę inne kobiety i mężczyzn w tym co robi :/

Wiem, że to odległa przyszłość, ale jak ma to tak wyglądać, to słabo to wszystko widzę :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liber8, wiadomo, że to dziwne ale swiat na przód idzie, ja odsuwając uczucia, patrze na to tak, taki robot w dzisiejszym zwariowanym świecie, to czasami idealne rozwiązanie, nie będzie pił, nie będzie bił, nie będzie zły ani zbyt zmęczony żeby pójść z rodziną na spacer. Taka opcja wydaje mi się bardziej ludzka od tej prawdziwej. Ale to moje odczucia wiadomo, chodżby był super zajebisty, nie ma uczuć, to tylko puszka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A można dostać tańszą wersję, bez funkcji seksu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poco jakieś sexroboty jak NASA mogłaby opatentować szczytownice i wprowadzić do masowych produkcji.zwłaszcza w sejmie by mieli czym sie bawić jak już czytają altasy kotów,karmią cyckiem i tną komara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Może nie pod seksroboty ale pod wirtualny seks podpada kwestia rozwijającej się Wirtualnej Rzeczywistości.

Jakis czas temu kupiłem sobie takie coś (teraz sa lepsze urządzonka i tańsze, oczywiście potrzeba do tego smartfon z jak największą rozdzielczością ekranu)

[attachment=0]IMG_20180122_132418_HDR.jpg[/attachment]

Wrażenia porównywalne do tych :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:pirate::pirate:

:pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Osiągane są coraz lepsze efekty w kwestii mimiki twarzy -> https://www.youtube.com/watch?v=co-ajg378-c

Łatwo sobie wyobrazić sytuację, w której zamiast człowieka, mięśniami twarzy steruje sztuczna inteligencja.

Jeśli nie unicestwimy się nawzajem i technologiczna zachodnia cywilizacja przetrwa, to przyszłość widzę tak ->

;) Polecam serial tak na marginesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liber8, używasz? ;) to podziel się wrażeniami ... hmm może warte kupna :lol::lol::lol::lol: to jak lizanie loda przez szybę ... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi