Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zanim to nerwica


niedowierzam

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jeśli zaśmiecam to od razu przepraszam!

Szukam wątku (o ile taki jest), na którym znajdę informacje na co się przebadać, zanim postawimy diagnozę nerwicy.

Czytając posty wielu z Was nerwica kojarzona jest z lękiem, natręctwem, szybkim biciem serca etc. - ja tego nie mam, czy to może oznaczać, że to coś innego?

Pogorszył mi się za to ostatnio wzrok, boli mnie troszkę prawe oko, czasami już przez to nie ogarniam i nie potrafię się skupić na jednej rzeczy, czasami mi się zakręci w głowie, drętwieją mi kończyny (bardziej nocą), same robią mi się siniaki. I przez to wszystko, tj. przez stan mojego ciała, przez jakiś czas się denerwowałam, bo zawsze byłam strasznie aktywną, wesołą, głośną osobą i nagle jakby ktoś mnie wyłączył. Do tego dosłownie miałam zero stresu w życiu..

Wyniki krwi mam ok, niedobre mam tylko próby wątrobowe no i przewlekłe zapalenie zatok, ale nie sądzę, by to dawało takie objawy..

Czy prócz tężyczki i sm zbadać coś jeszcze? Brak mi pomysłów, a zanim wydam miliony monet na prywatnego neuruologa chciałabym się poradzić Was, jako osoby doświadczone, które mają o tym wszystkim pojęcie.

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedowierzam, Witaj.

Jeśli badania krwi wyszły dobrze, a piszesz, że pogorszył się stan Twojego widzenia to skontroluj jeszcze oczy u okulisty. Teraz jest aura niesprzyjająca organizmowi, jeśli dobrze się nie odżywiamy i nie prowadzimy aktywnego trybu życia jeśli chodzi o ćwiczenia organizmu (fizyczne). Możesz po prostu... źle się czuć z przyczyn fizykalnych. Teraz jest mniej słońca.

Jeśli nie dotyczą Ciebie trudności, bo ich nie masz, jak napisałaś... to dobrze. Przyczyn trzeba doszukiwać się w organizmie. Niepokojąca jest kruchość naczyń krwionośnych, pisałaś, że tworzą Ci się samoistnie siniaki. Zajmij się tym zagadnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie kazałbym Ci iść do lekarzy wszystkich specjalności, ale mam nerwicę lękową, specjalizacja hipochondria. Niemniej poleciłbym jednak neurologa. Zawroty głowy i drętwienie kończyn może być spowodowane kręgosłupem. A to domena neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×