Skocz do zawartości
Nerwica.com

retinoidy (izotek i reszta) a psychika


inn@

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są Wasze doswiadczenia z retinoidami w tabletkach (doustnie) - czy zastosowanie tych leków spowodowało pogorszenie stanu psychicznego? Mam wskazania do tego typu leczenia od dermatologa, psychiatra nie zaprotestowała jakoś bardzo, powiedział tylko że jest ryzyko, ale i tak nie umiem podjąć decyzji. :bezradny: Na innych formach piszą o skutkach ubocznych ale tylko fizycznych (sucha skóra, bóle itp). Napiszecie jak u Was było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inn@,

Oglądałem film na Discavery o tym leku , MASAKRA JAKAŚ !!!

Brali to zdrowi , młodzi ludzie na trądzik i kończyli samobójstwem .Przed leczeniem pełni optymizmu i radości życia , podczas leczenia tym lekiem kończyli na sznurze . Znajdż sobie w Necie ten film , nie pamiętam nazwy .Oczywiście nie wszyscy ,ale dużo ludzi czuło sie psychicznie żle ,,,jednak po nastroju ten lek jedzie ostro .

Nie bierz tego Gówna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesada. Sam stosowałem retinoidy doustne, właśnie wspomniany Izotek i mimo lekkich wahań nastrojów i chęci szybkiego pozbycia się uciążliwego trądziku nie miałem żadnych myśli samobójczych. Uwierzcie, że izotretynoina ma wiele gorszych działań niepożądanych niż kazuistyczne próby samobójcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×