Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dla kobiet 80% mężczyzn jest "poniżej" średniej- tj. nie....


Gość konto usunięte

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba równać w górę. Gdyby 80% mężczyzn było powyżej średniej wymaganej przez kobiety to by polscy faceci się obniżali do przeciętnej. Rzadziej myli zęby, używali mniej kosmetyków, nie chodzili do fryzjera, zapuszczali bębny i nie starali się o awanse i podwyżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, mało kobiet w ubogich rodzinach, rodzi chore dziecko i opiekuje się nim przez dalszą część życia? Raczej im kobieta zamożniejsza tym będzie skłonniejsza ku dokonaniu aborcji. Więc.. nie trafiłeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba równać w górę. Gdyby 80% mężczyzn było powyżej średniej wymaganej przez kobiety to by polscy faceci się obniżali do przeciętnej. Rzadziej myli zęby, używali mniej kosmetyków, nie chodzili do fryzjera, zapuszczali bębny i nie starali się o awanse i podwyżki.

Tak tylko że wymagania są często nierrealistyczną mieszanką.Masz być wrażliwcem i macho,masz takie same możliwośći zarobkowania ale jak zarabiasz mniej to jesteś przegryw,nie możesz być chory ani słaby.Także dziękuje bardzo :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że wymagania są często nierrealistyczną mieszanką.Masz być wrażliwcem i macho,masz takie same możliwośći zarobkowania ale jak zarabiasz mniej to jesteś przegryw,nie możesz być chory ani słaby.

 

Finanse to od zawsze była kwestia wiadoma, bo to też mechanizm pierwotny i za darmo to najczęściej nawet żona nie da. Jednak obecnie wśród Polek to zauważalnie częsta degeneracja dookoła. W zamian za cipkę szukają woła o wyglądzie żigolaka, z nadczłowieczą odwagą, fanatyzmem i niebezpieczeństwem w oczach, który będzie na nie łożył w pocie czoła i spełniał często zupełnie bzdurne zachcianki. Ładniejsze to mają chociaż to ciało do zaoferowania, a pozostałe oprócz cipki zupełnie nic nie mają. Charakter Polek to zupełna tragedia - same furiatki i odkąd pamiętam to w realu stykam się właśnie najczęściej z obłąkanymi wydrami. Polka - często bez jakichkolwiek zainteresowań, stosownego obycia (nie wspominając już o jako takiej kurtuazji), nierzadko wulgarne i agresywne, z napompowanym ego i nadinteligencji 200 punktów w skali Wechslera... W zasadzie mógłbym tak wymieniać długo, ale skwituję wyrażeniem - zołzowate, wredne babo-chłopy! :P

 

Sam jestem w o tyle komfortowej sytuacji, że mnie do żeniaczki i w ogóle poważnych związków zupełnie nigdy nie ciągnęło - jednak co ma powiedzieć facet, Polak, któremu na założeniu rodziny zależy, a tu sama posucha? Przecież i na tym forum są takie tematy - piszą chcem! a tu zupełny marazm jakiś. Kto wie, może i mi się jeszcze zachce czegoś stałego, bo swych poglądów na rzeczy to tylko taka krowa nie zmienia, ale na 99 koma 9 procenta wiem, że nie wezmę pod uwagę Polki tylko Kobietę Orientu właśnie. Urody są dla mnie atrakcyjniejszej, a i charakteru opanowanego i mocno ugodowego - swą naturą niwelują agresję faceta. Nie uciekają w problemie i łapią za ster, gdy facet nie może, a gdy sytuacja staje się znośna to bez wahania owy ster na powrót oddadzą. Owszem materialistki z nich straszne, ale nie mają tak zauważalnej w Polkach postawy roszczeniowej i potrafią też czekać.

 

Wiem też, że księżniczki bardzo srodze zawiodą się na polskich księciach, bo ci nie szukają już Polek na stałe, tylko bardzo łaskawym okiem wpatrują się w Daleki Wschód właśnie. Można na tym zarobić, a i sam zamiaruje uszczknąć z tego tortu i dla siebie troszkę.

 

Tak więc pozycja Polek jest gorsza niż im się wydaje, ale zdaje się, że zupełnie nie dostrzegają tego jeszcze. Cóż.. skoro Polak taki zły to może bambo, albo ciapaty okaże się lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, daj spokój. Tak ułożyło Mu się życie i boi się to zmienić. Pewnie odczuwa jakiś nadmierny lęk przed wyskoczeniem, chociażby na mewki. Jakoś nie wierze, że szkoda Mu chociażby na rozprawiczenie te 300 zł, jednak i po 100 biorą, a tirówki i po 40 zł.

Gdzieś kiedyś czytałem, że jeśli facet nie zaznał przyjemności cielesnej to nie zna tego doznania i mu go tak bardzo nie brakuje, a w późniejszym wieku już nie ma na to parcia, a potrzeba sama w sobie zanika, zapewne z minimalizacją libido. Jakby nie było przecież istnieli ludzie, którzy nigdy za życia nie doświadczyli zbliżenia seksualnego. Nawet obecnie, w Japonii ponad połowa 30-sto latków nie zaznała jeszcze seksu. Bodajże również w Japonii, podczas pierwszego razu, para młodych ludzi zeszła w tym samym czasie na zawał - tłumaczono to nadmiernym lękiem i brakiem kondycji. Jak tak dalej pójdzie to ludzkość będzie rozmnażać się poprzez jakieś banki spermy - o ile kobiety będą w ogóle chciały zaciążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Japonii chodziło o 25 latków a nie 30 latków.I jest to tam traktowane jako powazny problem społeczny.

 

Wiem też, że księżniczki bardzo srodze zawiodą się na polskich księciach, bo ci nie szukają już Polek na stałe, tylko bardzo łaskawym okiem wpatrują się w Daleki Wschód właśnie. Można na tym zarobić, a i sam zamiaruje uszczknąć z tego tortu i dla siebie troszkę.

Bardzo się mylisz niestety i to widać po forum.Wszędzie są masy facetów zainteresowanych i podrywających nawet zupełnie przeciętne dziewczyny.Kobiety naprawdę mogą przebierać w facetach i przebierają,na Ukrainki nie licz raczej;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, obaj się pomyliliśmy.

 

​...42 proc. młodych mężczyzn i 44,2 proc. młodych kobiet w Japonii nigdy nie uprawiało seksu....

 

...Badanie zostało przeprowadzone wśród 2706 mężczyzn i 2570 kobiet w wieku od 18 do 34 lat. Wynika z niego, że rośnie liczba Japończyków, którzy nie uprawiają seksu....

 

 

Bardzo się mylisz niestety i to widać po forum.Wszędzie są masy facetów zainteresowanych i podrywających nawet zupełnie przeciętne dziewczyny.Kobiety naprawdę mogą przebierać w facetach i przebierają,na Ukrainki nie licz raczej;p

 

Pisałem o księciach z bajki :) i nie Ukrainkach, a o np. Chinkach, Koreankach, Japonkach...

Zamożni faceci o ponadprzeciętnej powierzchowności i całkiem znośnym charakterze, szukają wiernej kobiety, która będzie siedzieć w domu, rodzić dzieci i okazywać mężowi wsparcie. Europejkom takie cuda już nie w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C&S, racja. Tyle, ze wiekszosc na forum to jak temat o kasie to histeria ze panna pusta bo chce z kasa, a która normalna zechce lenia, obiboka, na którego bedzie łozyc? Nie pisze tu o wiecznym f. bo co innego zaburzenie/choroba a co innego lenistwo itd. W sumie banki spermy to niezły pomysł, niz zycie z pierdola zyciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, finanse zawsze były, są i będą ważne - a być może właśnie najważniejsze. Dawniej z wyrachowania pannę brało się z posagiem i nawet obecnie w niektórych przypadkach mamusia nadal wybiera kobietę synusiowi, co najczęściej skutkuje oczywiście tym, że taki synuś zostaje sam, ale jest to zauważalne głównie w "wyższych" sferach, oraz na wsi. Co się tyczy córek to kwestia powszechnie znana - masz go wziąć, bo jest bogaty i nie zastanawiaj się nad tym, chyba, że chcesz całe życie biedę klepać. Wszak na biednego, bez większych perspektyw przyszłego zięcia, przyszła teściowa srodze noskiem kręci. Czyż nie? Finanse też są jakimś tam wskaźnikiem intelektu i zaradności faceta, a intelekt i zaradność w różnorakich kwestiach są cechami pożądanymi przecież dla kobiet. Oczywiście zamożny gość po prostu zleca wykonanie tego, czego potrzebuje, ale fortuna często kołem się toczy i zawsze musi być gotowy na to, że w przyszłości może żyć poniżej obecnego stanu majątkowego, jak i że sam może wykonywać różnorakie prace, które dotychczas zlecał.

Kolejna rzecz to dobieranie się w parę. Uważam, że najlepszą zgodność osiąga się, gdy mężczyzna i kobieta są na podobnym poziomie intelektualnym i finansowym - kobieta nieco inteligentniejsza, a facet zasobniejszy finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zacytuję ''Drogi mężczyzno, nawet jeśli aktualnie klepiesz biedę, ale masz w sobie ambicję, jesteś zaradny, działasz i starasz się zmienić swoje życie, z pewnością nie umknie to uwadze kobiety o którą się starasz (chyba, że starasz się o złą, o tym zaraz)''

 

Tak. Tylko, że moim zdaniem tyczy to się wieku edukacyjnego - końcówka średniej i wyższe, jak i pierwsza praca/biznes.

 

Z drugiej strony nie trzeba być milionerem by mieć kobietę/kobiety.

Oczywiście. Jednak im mniejsza zasobność finansowa, tym i komplikacje większe - mam na myśli stały, zgodny związek. Chyba, że ktoś jest charakteru cud, miód, malina, ale myślę, że takie osoby wychwytywane są już w ogólniaku.

 

Generalnie liczy się to co już masz, a nie to co chcesz mieć i na co się porywasz, bo porywać możesz się i z motyką na Słońce, a wiadomo jak to się najczęściej kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to wchodząc także w jakąkolwiek relację, trzeba znać przynajmniej trochę i samego siebie. Np. ja mam ogromnie podły charakter, oraz zjebaną osobowość i gdybym był wprost zmuszony do życia z kimś na stałe to na 99%, prędzej czy później, dla świętego spokoju po prostu jedno zabiłoby drugie. Bachorów natomiast nie cierpię. Od wczesnodziecięcych lat, chyba nigdy nie miałem zachciewajek na wspólne życie z kimś. Dla mnie kobieta to głównie cipka, acz to właśnie z kobietą wolę sobie porozmawiać, niźli facetem i też zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×