Skocz do zawartości
Nerwica.com

Złę przeczucia które się kiedyś sprawdziły


bibtik

Rekomendowane odpowiedzi

Może i jest to dziwne no ale cóż. Pewnego razu pojawił się w mojej głowie tekst smutnej piosenki, której nigdy nie lubiłem, nie wiedziałem skąd się wziął. Miałem go w głowie cały czas co mnie bardzo denerwowało. Tydzień później moja babcia zmarła. Nagle. Nic jej nie było. Była dla mnie jedną z najważniejszych osób. Po tym wszystkim również moja głowa się oczyściła. Zrozumiałem, że był to znak, że coś się stanie. Dziś po całkiem fajnie spędzonym dniu, minęło jakieś pół roku od tego wydarzenia nagle wróciło do mnie to samo. Ogarnął mnie strach, mdłości i ból całego brzucha, bo od razu pomyślałem, że coś wkrótce się stanie w mojej rodzinie. Cały czas siedzi we mnie strach, myślę o tym. Boję się, że znów coś bardzo złego się stanie. Staram sobie wmówić, że wszystko będzie ok, ale to oczywiście nie pomoże po tym co się ostatnio wydarzyło. Wierzycie w coś takiego? Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu kiedy szedłem na dworzec po dziewczynę , która do mnie przyjechała, czułem w powietrzu coś złego .

Kiedy wysiadła z pociągu i się spotkaliśmy była smutna . Okazało się ,że znalazła sobie innego facia na miejscu , znalazła i się zakochała w nim z miejsca ( chemia tzw . )

Jakby mnie kto siekierą po łbie zdzielił , nie byłem juz młokosem a miałem 26 lat ( ona22 ) i nie ukrywam wiązałem z nią duże nadzieje na przyszłość .

Tak więc myśli , podczas spaceru na dworzec okazały się trafne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×