Skocz do zawartości
Nerwica.com

Swieta na nerwica.com


pierm77

Rekomendowane odpowiedzi

Święta zamierzam spędzić z rodziną, albo najbliższą albo jeśli stosunki rodzinne pozwolą to też i z dalszą. Atmosfera świąteczna nastraja mnie w kierunku przyjemnej świątecznej nostalgii, może i daję się ponieść wizjom przekazywanym przez przebarwione reklamy ale co tam, przynajmniej miło jest. Tzw. magia świąt. No w sumie jakby nie patrzeć zawsze ludzie są dla siebie bardziej przyjaźni przez ten czas więc czekam na święta. Nie ukrywam że odpocznę trochę od uczelnianego wyścigu szczurów. To inna zaleta świąt. Zgiełk porządków, przygotowań - dopiero pewnie się zacznie ale mnie raczej ominie bo do domu dosyć późno zjadę. Ale jakby nie patrzeć - lubię wszystko co związane ze świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swieta spedzam z rodzina zazwyczaj u mojej babci.

atmosfera swiateczna troszke mnie przytlacza ale tylko i wylacznie z powodu iz wszyscy na mnie patzra a ja udaje wielce szczesliwa bo nie chce psuc atmosfery swiat...

Zakupy zrobi moja mamuska ja zawsze pomagam tylko nakryc na stol i sie obijam a potem obzeram zwlaszcza smazonymi grzybami :mrgreen:

ogolnie to wole sylwestra niz swieta chociaz uwielbiam ten widok gdy wszystko tak pieknie swieci te balwanki , mikolaje i snieg :D i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu nigdy nie było prawdziwych świąt, niby były jakieś przygotowania, choinka, ale atmosfery nie. Zawsze tak czułam, że moja rodzina podchodzi do tego tak, że odbębnijmy już ten cały rytuał i róbmy to co zawsze :? Narodzenie Chrystusa przeżywam przede wszystkim w swoim sercu, bo na bliskość swojej rodziny nie mogę liczyć. Ale mam moich przyjaciół, z którymi przygotowujemy święta w naszej parafii i te przygotowania dają mi wiele radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu nigdy nie było prawdziwych świąt, niby były jakieś przygotowania, choinka, ale atmosfery nie. Zawsze tak czułam, że moja rodzina podchodzi do tego tak, że odbębnijmy już ten cały rytuał i róbmy to co zawsze :?

zupelnie jak u mnie; udawane usmiechy i napinanie sie na jakas rozmowe, dobrze ze przynajmniej telewizor jest wlaczony :?

nigdy nie wiem co kupic jako prezenty, a i pieniedzy nie mam teraz bo przepilem :(

zreszta ja sam nie lubie dostawac prezentow, nie tylko swiatecznych, nie lubie jak mi sie zyczenia sklada

jedyny plus swiat to fakt, ze lubie gotowac i ze na uczelnie nie trzeba bedzie biegac

a klimatu nie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta zawsze kojarzą mi się z awanturą,z nerwową atmosferą,z udawaniem czegoś czego tak na prawdę nie ma!!!Na szczęście w tym roku spędzę je u kuzynki,w kameralnym gronie,i myślę,że będzie miło :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z rodziną... W ogóle nie czuję nadchodzących świąt. Kiedyś pamiętam, cieszyłem się, że będą, a teraz najważniejsze jest tylko wolne, bardziej martwi mnie to że sylwka spędzę w domu z matką :(( No cóż, może wcisnąłbym się na jakąs imprezę do jakiegoś kumpla, ale stwierdziłem, że to nic fajnego być na imprezie i się naj*bać do nieprzytomności z debilnie zachowującymi się osobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagubiona=>

Doskonale Cie rozumiem, pierwsza czesc Twojego postu moglbym sam napisac o sobie.

 

anonim

Tez czekam jedynie na wolne, odpoczac... na sylwestra tez chyba zostane w domu. Moge niby isc z kolesiami sie napic gdzies na jakis wysoki punkt, ale nie wiem, zimno i w ogole. Chcialbym jakas kameralne spotkanie ze znajomymi, ale ten idzie na impreze, ten na inna, ta i ten wyjezdzaja i kicha jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mewa Mam nadzieję,że jeżeli założę własna rodzinę to będzie inaczej.Święta powinny się kojarzyć z miłością,ze wsparciem z radością ze wspólnie spędzanego czasu ;) Nigdy nie pozwolę,żeby kiedyś moje dzieci myślały tak samo jak ja teraz.PRZENIGDY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiło mi się smutno, gdy moja mama stwierdziła, że "może nie ubierajmy choinki, po co i tak w domu nie ma atmosfery świątecznej" :( Ale ubiorę, tylko dla siebie, ale ubiorę. O prezentach w ogóle nigdy nie było mowy, w tym roku już mama z góry założyła, że prezentów nie będzie, nie pytając mnie o zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj Kupiłam prezenty,nawet dla rodziców chociaż nie zasługują wcale,ale kupiłam.I chyba jest mi z tym dobrze.To wspaniałe uczucie obdarować kogoś czymś miłym. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagubiona=> godne pochwaly to co zrobilas :smile:

Ja jeszcze nic nie zakupilem, oprocz malego prezentu dla siebie, ktory dalem matce zeby mi zapakowala :shock:

Bede musial cos pokupowac, nie mam pojecia co jak zwykle, ale to i tak po srodzie jak mi sie zajecia skoncza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam kupione prezenty dla całej rodziny a dla męża mam takie zajefajne, że chyba padnie z radości :D Chyba pokupuję też znajomym jakieś drobiazgi. Co prawda mnie wkurzają ale tak w święta nie będę przecież o tym mysleć. Nie mogę też doczekać się choinki!

luthien, nie słuchaj mamy, ubierz choinkę i ciesz się ze świąt, nawet jeśli Twoja rodzina nie chce. Przecież są tylko raz w roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luthien, nie słuchaj mamy, ubierz choinkę i ciesz się ze świąt, nawet jeśli Twoja rodzina nie chce. Przecież są tylko raz w roku.

 

Ubrałam i sprawiło mi to dużo radości :D Może za wcześnie trochę, bo Wigilja dopiero za tydzień, ale później nie będę miała czasu.

500568251_mojachoinka.JPG.7503e45acd592b5b285fa454c41ef4e3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×