Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
julitta55

Nerwica

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani jestem tu nowa. Z nerwicą borykam się od 2008 roku. Byłam na różnych lekach. Stany moje do początku grudnia tego roku były znośne wszystko zaczęło się 6 grudnia gdy brałam już jakiś czas (2,3 m-ce) egzystę 75 mg. zaczęło się od guli w gardle poszłam do rejonowego i przepisał mi antybiotyk Dalacin C 300 bo stwierdził że mam węzły chłonne powiększone i stan zapalny zęba. Na trzeci dzień brania antybiotyku zaczęłam mieć duszności problemy z oddychaniem antybiotyk odstawiłam ale do dziś dnia mam problemy z oddechem do tego doszły spore lęki. Tak naprawdę to nie wiem czy uczulił mnie antybiotyk czy lek psychotropowy egzysta. Jak myślicie kochani da się z tym coś zrobić, bo żyć się tak nie da dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

julitta55, czesc mysle ze sie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Yennefer29, Jest specjalny dział "Oferty" na tego typu wypowiedzi, nie zaśmieca się reklamami pozostałych działów :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest reklama . Dziewczyna napisała tylko co brała..Spokojnie. Moim zdaniem musisz iść do psychiatry i kontynuować leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że trafiłam na Twój post.

Z nerwicą się nie borykam, szukałam informacji o wspomnianym przez Ciebie antybiotyku.

Miałam go przepisanego na ciężkie zapalenie po wyrwaniu ósemki .Całe dwa opakowania do wybrania :/

I mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jak najbardziej- możesz po nim mieć lęki.

Pierwsze opakowanie jakoś poszło, przy drugim zaczął się umysłowy horror. Nie mogłam w nocy spać, wszystkiego się obawiałam-najbardziej bałam się o swoje życie :/ Wiadomo, zupełnie bezpodstawnie, ale to co narobił ten lek z moim stanem psychicznym... Wszystko zakrawało wręcz o paranoję.

Minęły prawie dwa miesiące, nadal odczuwam skutki antybiotyku, ale już mogę normalnie spać i nie mam urojeń.

Różnica być może taka, że nigdy nie miałam problemów z układem nerwowym.

Przykro mi, że nadal zmagasz się ze skutkami polekowymi- potwierdzam, coś jest bardzo nie tak z tym antybiotykiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

julitta55, przez Internet nie da się stwierdzić, co Ci dolega i czy rzeczywiście Twoje objawy można przepisać uczuleniu na jakiś lek. Możliwe, że dolegliwości, o jakich wspominasz, to po prostu kolejny objaw zaburzeń nerwicowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

julitta55, powiekszone wezły chlonne oznaczaja stan zapalny w organiźmie, nie nerwice, i jesli sa to szyjne to albo zab albo gardło albo krtan, wyleczyc trzeba bo moze przejsc na oskrzela albo płuca , dalej masz te wezły, na zeba to tylko dentysta raczej by przepisał nie internista, ale mniejsza o szczegóły,

dla mnie dalacin 300 to jeden z najlepszych leków, działa na mnie, brałam kilka razy w zyciu nigdy nic mi nie było,

stan zapalny w zebie to ropa , boli, a ty do rejonowego, ale dobra niech ci bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×