Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fajni ludzie.


Naemo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mam ochotę usłyszeć niemiłe rzeczy :bezradny: Błagam, ktokolwiek, niech mnie skrytykuje, napisze teraz co kiedykolwiek go irytowało we mnie!

 

Nie stukaj tak głośno w klawiaturę, bo w serwerowni kasetony z sufitu odpadają. No co za niekulturalne dziewuszysko :evil: .

 

Może być? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało :C Ale dzięki za odzew.

 

Wiem!

 

 

Napiszę wam coś :pirate:

 

W sobotę poszłam na seks randkę z chłopakiem, którego znałam jakieś 3 godziny i to nie na żywo. I to był mój drugi raz ogólnie.

I jutro popołudniu jadę na weekend do innego typa :twisted:

 

Ale nie czuję się z tym źle, daje mi to życie! I nie mogę się doczekać jutra :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie potępiam, jak kto jest konsekwencji i granic świadomy ale brd ma na czole po paru chłopcach wypisany kod źródłowy i rożnie się to kończy w wyniku tego, ze nie stawia granic. Kończy się tak, ze nikt cie tak nie nazwie, bo każdy będzie chciał korzystać, nikt kto mógłby to zrobić o tym nie dowie, nie zareaguje ale będziesz się tak sama czuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, Nie wiem co się dzieje :bezradny:

 

I tak Cię lubię...

 

 

 

Chyba już się trochę sama zgnoiłam w myślach i samym tym, ze wam to napisałam :/

 

Więc supi :great: Juz chyba mi przeszła ta potrzeba...

 

 

CHYBA :why:

 

 

I nie wzięłam nasennego i nie wezmę już, bo nie można przy nich króko spać :< I będę jutro niewyspana i to będzie moja wina, bo miałam ochotę dłużej posiedzieć raz i jutro cały dzień będę to sobie wypominała <3

 

 

 

Kontrast, "będziesz się tak sama czuła." jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo, No tak jak chcesz żeby ci ktoś powiedział. Ten ktoś ma być głosem rozsądku bo ty go nie masz, masz:0

Takie zwracanie uwagi, kończy się tym, że w końcu sie zwraca uwagę ale nie czyjaś ale swoja na siebie. I wtedy się będziesz jebała sama ale już ciągle, bo ten głos nie będzie z zewnątrz ale będzie stacjonował w twojej głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, Okej, rozumiem, dzięki :)

 

Ale nie myślę, żeby tak było w sumie. Robiłam sporo rzeczy, po których teoretycznie powinnam mieć juz taki głos i go nie mam. A pewnie jeśli to będzie to dużo później, więc spoko :)

 

W sumie i tak już tak jest w jakiejś części..

 

Nie umiem myśleć teraz :why:

 

 

Ale nie jest ze mną najgorzej, bo nie zaczęłam pisać do ludzi, żeby ich wkurzyć :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×