Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fajni ludzie.


Naemo

Rekomendowane odpowiedzi

Naemo Weź przestań ! Co to za krótkotrwałe terminy do życia ?

Sorka, już przestaję :105:

 

 

Nie no , nie chodzi o to byś przestała pisać , tylko byś przestała tak myśleć ! Ładna jesteś , sympatyczna... a chcesz Świat krótko cieszyć swoim istnieniem ?

 

 

 

Monster6 , a czy dobrze zrozumiałam że umiesz żyć tylko " dobrze i na pełnej kurvie " ? Przecież żyjesz też bezlekowo , a to chyba spory sukces, zwłaszcza przy takiej chorobie. I czy z tej konieczeności , życie z dnia na dzień, nie niesie za sobą takich skutków, które mogą Cię męczyć w jakiś sposób ?

 

 

Lucid Dream, ile chodzisz już na terapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej bym zrobił coś szalonego w życiu :D
tiaaa. Lepiej nie gadaj bzdur. Nie chciałbyś żyć z ChADem, tylko Ci się wydaje, że to lepsze

 

Żartuje tylko, depresje przynajmniej można wyleczyć, a jak się ma chad to pewnie całe życie trzeba na lekach funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że moja depresja jest z przyczyn biologicznych, bo niby nic strasznego mnie nie spotkało, a już sporo lat się z ty zmagam.

Wiem, że w chad też depresja występuje. Nie wiem jak to jest być w manii i bardzo mnie to ciekawi.

 

Ḍryāgan, Leki jakąś trwałą zmianę wywołały czy jak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowo, z tego co widzę, za merytoryczne posty i ogólnie całokształt, należał Ci się kolor czerwony z definicji, tylko że ja dołączyłem stosunkowo niedawno, nieco ponad pół roku temu, tymczasem Ciebie długo nie było - od maja, pojawiłaś się w listopadzie, siłą rzeczy niewiele kojarzę.

Pewnie osoby co nie dostały koloru będą mną gardzić, niepotrzebnie taką listę zamieściłem :(

Przepraszam, najchętniej przyznałbym kolor każdemu, nawet koledze który ma 1 post na koncie.

 

Ten mały eksperyment pokazuje, że przywiązujemy dużą wagę do tego jak inni nas postrzegają, od osób które pokolorowałem, dostałem (siłą rzeczy wymuszone)

podziękowania, a od niepokolorowanych, mogę spodziewać się, co najwyżej czegoś w rodzaju pretensji, lub braku reakcji, przykro mi, że inni poczuli się gorsi, namąciłem niepotrzebnie głupią listą :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo, w czym chad jest najgorszy, he? Ja jakoś się nie czuję najgorsza.

 

Nie no, przecież nie piszę, że TY jesteś najgorsza, tylko ta choroba, w sensie wydaje mi się, że jest nacięższą chorobą, oprócz oczywiście ostrzejszych schizofrenii itd.

 

Liber8, szanuję za Twoją wypwoiedź, jest taka piękna dyplomatyczna i wgl super :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo, możesz jakoś rozwinąć myśl, w jakim sensie narażasz je na cierpienie? Uważasz, że przyjaźń z Tobą prowadzi do złych doświadczeń?

Tak. Strona 10 tego wątku :? Nie mówiąc o przyszłym potencjalnym zabiciu się nawet, no to co chwila narażam siebie na śmierć i niszczę siebie. Poza tym juz teraz mam ochotę się od nich odciąć bez słowa, więc będą przeze mnie cierpieć, więc nie powinnam tak naprawdę wchodzić w żadne realacje międzyludzkie. Bo nie wytrzymuję poczucia, że ktoś się o mnie martwi i w ten sposób ogranicza moją wolność przy okazji.

 

Ḍryāgan, ale ja nie chcę się z nimi przyjaźnić, czuję do tego straszną niechęć i z tego powodu, któy napisałam powyżej do Caricy. Nie oszukuję... Ale też wiadomo, że nie powiem im wszystkiego... Żeby ich nie skrzywdzić w przyszłości musiałabym je skrzywdzić teraz :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×