Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałam jakoś okazji, w tym wątku udzielałam się tylko trochę na początku, potem pokłóciłam się z iiwąą, potem ze 2 razy na chwilę wchodziłam, dosyć niedawno w sumie i teraz jestem.

Tak samo, kiedyś pisałam chwilę na spamowej i teraz cały czas wyświetla mi się, że nie przeczytane :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam jakoś okazji, w tym wątku udzielałam się tylko trochę na początku, potem pokłóciłam się z iiwąą, potem ze 2 razy na chwilę wchodziłam, dosyć niedawno w sumie i teraz jestem.

Tak samo, kiedyś pisałam chwilę na spamowej i teraz cały czas wyświetla mi się, że nie przeczytane :why:

 

Usłyszałam Spamowa,od razu jestem... ;) O czym Ty piszesz, co nieprzeczytane? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halucynka, Przecia ja nic do Oberży nie mam, a może teraz będzie jakaś sympatyczna fluktuacja. ;)

 

Naemo, Nie wiem, zajrzałam dopiero teraz, jak o tym napisałaś, nie znam się, ale pewnie jest na górze, bo kiedyś pisałaś, a już nie wchodzisz i w tym wątku masz najwięcej nieprzeczytanych postów.

Zabrzmiało jakby Twoje posty specjalnie były na Spamowej nieczytane. :nono: A My tu czuwamy... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, nie pozbierała się po tym?

Po tym przestała tutaj pisać, a konto usunęła z innego powodu.

 

No, jak się wchodzi w "Zobacz swoje posty" [ja tylko z tego korzystam, nie wiem jak inni?]

Z "Aktywne wątki" :)

 

halucynka, ja też jestem w szoku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halucynka, dzień dobry! :papa::D

Wpadaj na Spamową (salirko) :D i pisz co u Ciebie!

 

A kosmostrada pewnie poszła na spacer z futrzakiem, ale wdepnie niebawem. ;)

 

Na spamowej nie czuję się najlepiej, nie mój "klimat". Dlatego stworzyłam "fajnych ludzi" ale nikt tam nie chce,

... bo to z kolei nie nasz klimat. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×