Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie przepraszaj. Ale to tak strasznie zabrzmiało...

Jeśli by się nie obraziła to przecież luzik, zresztą ( teraz to nie wiem w jakim czasie pisać ) była / jest bardzo dojrzała.

Sorki może się uczepiłam ...

 

 

 

 

C & S , zatracam się i codziennie rodzę na nowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C & S , wydaje mi się że mimo wszystko , miała( ma ) zespół cech /zalet /umiejętności które dziecku ciężko przypisać .

Trochę ją czytałam i z mojej interpretacji wysnułam że pod jakimiś względami była dojrzała .

Nie znam jej bliżej i nie czytałam wszystkich jej postów, może trafiłam na te lepsze - wyprodukowane w lepszych dniach .

Nie wiem , tak czy siak nie nazwałabym jej dzieckiem w 100 % i nie spłyciłabym jej dojrzałości do jedynie kobiecego opakowania, czy jest na forum czy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, nawet dziecko pod pewnymi cechami może być niczym całkiem dojrzałe emocjonalnie, tak samo jak człowiek mający już kilka latek - emocjonalnym dzieckiem. Wszyscy mamy w sobie w mniejszym lub większym stopniu cechy dziecka. W avce jest po prostu wiele z tegoż dziecka. W każdym bądź razie sam avkę odbieram dobrze.

 

mhrps, po czym wnosisz, że jest kiepskim pedagogiem. Po luźnych gadkach na forum? Ciekawe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, nawet dziecko pod pewnymi cechami może być niczym całkiem dojrzałe emocjonalnie, tak samo jak człowiek mający już kilka latek - emocjonalnym dzieckiem. Wszyscy mamy w sobie w mniejszym lub większym stopniu cechy dziecka. W avce jest po prostu wiele z tegoż dziecka. W każdym bądź razie sam avkę odbieram dobrze.

.

 

Jasne że tak , masz rację . Ale nikt nie jest idealny - a żeby było śmieszniej , nie jesteśmy zrzeszeni na forum , które by sugerowało jakąś ponadprzeciętną dojrzałość .

Lubiłam czytać jej posty, lubiłam kilka jej spojrzeń na różne sprawy , lubiłam jej szczerość i bezpośredniość i to że kierowała się na tym forum wyłącznie samą sobą . I sądzę że niezależnie od tego w jakim stopniu jest dzieckiem, jest po prostu szczęśliwa.

A to już całkowicie zmieniało (zmienia ) percepcje i ...

a zresztą .

Też ją po prostu dobrze odbieram .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C&S, raczej nie sądzę, że wróci, z pewnych powodów, o których nie będę tu pisać.

 

Cóż, już prawie o niej zapomniałam i szczerze mówiąc jest mi obojętne czy czyta ten wątek, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×