Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Na spamowej nie czuję się najlepiej, nie mój "klimat". Dlatego stworzyłam "fajnych ludzi" ale nikt tam nie chce,

... bo to z kolei nie nasz klimat. :bezradny:

 

Może nawet i mój nie :bezradny: Nie czuję potrzeby w zasadzie być w takim wątku, więc nie ma problemu ogólnie. Mam borderline'owy wątek :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam słowa nie powiem, co w nim jest Niech Was pozzera ciekawość

 

Pewnie jest jeden osobny dział, do którego trafiają raporty od userów, po rozpatrzeniu, mod lub admin kasuje taki raport i tak w kółko. Ciekawe ile raportów macie miesięcznie? :D

W drugim dziale większość stanowią sprawy organizacyjne, a także tematy typu "kto jest czyim multikontem", dyskusja na temat tego, który z userów przegina pałkę i należy się mu ban :D

i na pewno jest jeden temat z propozycjami na nowych modów. Możliwe, że są też życzenia świąteczne dla ekipy.

 

^^powyższe przypuszczenia pisane na podstawie własnych doświadczeń, marnuję sobie życie na innym forum, mam status mod, tylko, że dopadło mnie to o czym pisała Lilith niedawno - wypaliłem się,

wchodząc na forum nie mam ochoty zaglądać do działu z raportami, już mi sie po prostu znudziło sprzątanie i rozstrzyganie sporów między userami :/

Myślę, że taka sytuacja dopada każdego i wypalenie jest nieuniknione, a admini mają jeszcze gorzej, będąc modem można olać pewne sprawy i się nie udzielać, najwyżej zostanie się

usunięty z ekipy, natomiast admin ponosi odpowiedzialność za to co dzieje się na forum i nie może prowadzić olewki. Tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie lubię, ani nie chcę mówić o swojej "działalności internetowej", dlatego zostawię to dla siebie, a że ciekawe jesteście, nic na to nie poradze, mogę zacytować klasyka

Niech Was pozzera ciekawość

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×