Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wam powiem co ja w dzieciństwie miałam... [brutalne, tak myślę, uwaga, nie chcę żeby ktos miał lęki jakieś po tym]

- widziałam 2 żołnierzy idących wąskimi schodami małej wieżyczki w górę i przeszli się po "dywanie" z ludxi, tzn twarze ludzi byly przyciśnięte tak jakby na szybę napierało ich coś, byli cali praktycznie zgnieceniu już i żałoście jęczeli.

- mój szczurek przechodził przez drzwi i ja wzięłam te drzwi i z całej siły zatrzasnęłam je, jego wnętrzności poleciały na wszystkie strony.

- krwiożercze psy mnie goniły i uciekłam tak, że wisiałam nad przepaścią, one już dobiegały i w koncu mnie dopadły. to była taka przepaść, że nagle skończyło się miasto, beton, i wszędzie indziej była próżnia, jakaś mgła. często miałam sny z psami, że łapią mnie zębami za nogę, ja łapię je za szczęki, jestem cała we krwi.

I nagorszy sen:

- zobaczyłam swojego kotka na wpół zjedzonego przez gęś/łabędzia, "szedł" w moją stronę miaucząc żałośnie, czołgał się tylko na przednich łapkach, tylnych nie miał. Miał tam z tyłu mnóstwo krwi, jakieś kości, wystające ścięgna, wnętrzności. Jego jedno oko zwisało, ucho było nadszarpnięte. I miauczał z bólem...

Obudziłam się po tym śnie z wrzaskiem, cała we łzach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę sennik od 18 lutego 2012 roku :3 W tym samym zeszycie cały czas, mam okresy kiedy nie piszę żadnych snów, ale ostatnio piszę codziennie :3

 

I znowu miałam jakby koszmar, to chyba po lekach. Byłam w takim przerażającym miejscu, jak z horroru, strasznie muzyka nawet była w tle :D I kapanie wody, obdrapane ściany, jacyś dziwni ludzie itd itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

मोहनदास करमचन्द गान्धी !

How do you do! :mrgreen:

 

To została jeszcze matka teresa do obsadzenia.

:mrgreen: znajdzie się - ale musi być malutka i dobra!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×