Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan też miałam wypadek wiele lat temu i też ktoś zginął.

 

Kiedyś nie miałam snów teraz często...różne częściej nieprzyjemne. Choć dzisiejszy był przyjemny nawet bo miło potulić bobasa tylko obwiałam się spotkania z jego matką. W ogóle myślę, że mój zegar biologiczny tyka...zaczepiam dzieci nawet klientów :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotow sie nie karmi mlekiem, bo nie toleruja laktozy.

Koty maja pic wode, jak w naturalnym srodowisku.

 

To jest jeszcze młody kotek, więc musi dostawać mleko. A poza tym to mój kot i będę go karmił i poił tym, co uznam za stosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjęłam męską decyzję a ponieważ nie potrafię tak bez słowa...to dziękuję za wspólne przebywanie. Nie kasuję się ale muszę wrócić do życia w realnym świecie...mam nadzieję, że mi się to uda...a może wrócę wcześniej niż myślę...nie wiem. Powodzenia póki co wszystkim i trzymajcie się ciepło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotow sie nie karmi mlekiem, bo nie toleruja laktozy.

Koty maja pic wode, jak w naturalnym srodowisku.

 

To jest jeszcze młody kotek, więc musi dostawać mleko. A poza tym to mój kot i będę go karmił i poił tym, co uznam za stosowne.

 

"moje i zrobie z tym co zechce!!!! "

Alez prosze bardzo. Nie musisz tego podkreslac, bo mnie Twoje zycie i jego ksztalt interesuje w stopniu znacznie nizszym niz znikomy.

Mozesz istniec, mozesz nieistniec - obojetne mi.

Podkreslanie" moge, bo moje" po raz kolejny charakteryzuje ludzi prymitywnych.

Zaznaczylam pro forma.

Nie, nie musi. Jesteś niedoksztalcony. Nasz kot od 2 miesiaca zycia nie dostawal mleka.

Mnie nie musisz wierzyc - zapytaj WETERYNARZA. I jemu tez powiedz "moje!!!!!".

Coz za kompleks nizszosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Moj kot od dziecka nie je niczego innego niz suche :lol: ....

Zrób mu profilaktycznie mocznik + kreatyninę, bo CRF ...

Ups... CRF - chronic renal failure - przewlekła niewydolność nerek.

Ponadto mineralizacje w pęcherzu - u kocurów zagrożenie niedrożnością cewki.

Sucha karma powinna być jedynie uzupełnieniem diety.

Niestety ekonomicznie zainteresowani (i/lub niedouczeni) lekarze wet. często mówią inaczej.

 

Ja o tym wiem, dlatego probowalam kota przestawiac.

Problemem jest, kiedy kot nie zezre niczego innego, bo tak go nauczyli w hodowli.

Ma badania robione co roku. Z wartoba byly problemy (juz rozwiazane). Z nerkami ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz za kompleks nizszosci.

 

Ostatecznie, ja nie musiałem uczepić się małżonka, żeby cokolwiek w życiu osiągnąć.

Ostatecznie:

1. Ty nie mozesz miec malzonka, bo malzenstwo to zwiazek kobiety i mezczyzny w tym kraju i sadze, ze dosc dlugo tak zostanie.

2. Nie zauwazylam, zebys cos osiagnal. Wielokrotnie nawet progu na egzaminie wstepnym nie przekroczyles.

3. Co takiego osiagnales? Nie zauwazylam. 1600 zl, frustrujacy koledzy, brak wakacji, tytul ino magistra, brak faceta czy cos innego?

4. Ostatecznie to nie ja snuje plany jak komus dopiec, nie mnie denerwuje sama obecnosc ludzi "ciagnacych nosem", nie ja pisze ze "zabijam czas czekajac na objecia smierci" (smutne.... prawie sie wzruszylam).

Daruj sobie, chlopcze, bo Ci nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,gdyby to powiedzial Dubois, Wolfowicz, Zoll, Majewski, Zwara, to by moze zabolalo. Niedoszly aplikant utyskujacy na swoje zarobki i smarkanie nie jest w stanie sprawic mi bolu, wybacz.

 

Naemo, nie wiesz wszystkiego, wiec nie dziw sie, ze traktuje osobe tak a nie inaczej.

 

Atmosfera mnie nie rusza. Forum to tylko forum, piszesz jak stoisz w korku, jak jesz obiad, jak czekasz w kolejce, jak sie kapiesz, jak nie masz weny przy tworzeniu artykulu. Nie wiem, jak mozna z tym wiazac wielkie emocje i zamiary :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,gdyby to powiedzial Dubois, Wolfowicz, Zoll, Majewski, Zwara, to by moze zabolalo. Niedoszly aplikant utyskujacy na swoje zarobki i smarkanie nie jest w stanie sprawic mi bolu, wybacz.

 

Masz to tak bardzo w dupie, że spłodziłaś trzy posty na ten temat. Pocieszaj się dalej, że nie zrobiłaś kariery przez łóżko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ino mam ubaw. Smieje sie z Ciebie, przykro mi.

Przez lozko z jedna osoba. Wlasnym mezem. Wybacz, to w pelni spolecznie akceptowane ze ZONA sypia z MEZEM.

Wszyscy, ktorzy mnie lepiej znaja, mieliby ubaw z tego zarzutu, bo nigdy nie ukrywalam, ze to byl moj pierwszy facet.

Takze znow spudlowales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisali w zasadzie dlaczego odchodzą, więc możemy jedynie spekulować w tym temacie. Ale faktem jest, że atmosfera od pewnego czasu jest co najmniej gęsta.

Forum stało się zatęchłe, skoro udziela się na nim kilka osób na krzyż, dyskutujących o tzw. dupie Marynie.

Parę lat temu tętniło życiem i nawet kontrowersyjne wątki były całkiem merytoryczne, pomijając już jego główną tematykę.

 

Ogólnie użytkownicy (użyszkodnicy) rozpasali się jak dziadowski bicz i nie przestrzegają elementarnych zasad kultury. To przede wszystkim wina moderacji, która ma to w nosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa brak słodzenia to jedno, ale bycie nieprzyjemnym to drugie...

No właśnie, dlatego wymiksowuję się z tego siedliska hejtu, bo już nie można tu normalnie rozmawiać i nie chcę powiedzieć kilku słów za dużo. Powiem tylko, że niektórzy powinni przemyśleć swoje zachowanie względem innych, bo forum to może nie prawdziwe życie, ale piszą na nim prawdziwi ludzie, którym wypadałoby okazać minimalny szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa brak słodzenia to jedno, ale bycie nieprzyjemnym to drugie...

No właśnie, dlatego wymiksowuję się z tego siedliska hejtu, bo już nie można tu normalnie rozmawiać i nie chcę powiedzieć kilku słów za dużo. Powiem tylko, że niektórzy powinni przemyśleć swoje zachowanie względem innych, bo forum to może nie prawdziwe życie, ale piszą na nim prawdziwi ludzie, którym wypadałoby okazać minimalny szacunek.

 

Podpisuję się pod tym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, skoro chcecie robić na mnie nagonkę, to może najpierw zapytacie Thaura o sprawozdanie z tego, jak mnie pytał, ile dostanie "nie z cennika" (czyt. nie chodziło o granice zagrożenia w kodeksie tylko o praktykę sądów) za podżeganie do pobicia lub spowodowanie uszczerbku na zdrowiu (pewnie średniego, bo "złamany nos by wystarczył") swojego byłego?

Łatwo jest wydawać sądy, nie znając żadnych faktów, prawda? Więc, dziewczęta, zejdźcie ze mnie, bo mam swoje powody, żeby tej osoby nie szanować. Głównie ten wymieniony wyżej, bo o ile rozumiem, że można kogoś uderzyć w emocjach, o tyle planowania i rozważania "czy mogę liczyć na warunkowe umorzenie postępowania karnego", nie rozumiem.... tak po ludzku. Czyt. jak kogoś obić, żeby nie iść siedzieć, a potem dorwać się do stołka prokuratorskiego lub sędziowskiego - wszak takie plany ma ten człowiek.

Może zapytacie Thaura, co obecnie zajmuje jego głowę? Jak odejść z pracy, żeby wszystkim pokazać, żeby wszyscy widzieli. Planuje to ze sporym wyprzedzeniem czasowym.

Dlatego dla mnie jest człowiekiem mściwym i żałosnym. Możecie mi wierzyć lub nie.

Miałam nie pisać o tym tutaj, sytuacja mnie zmusiła, bo jestem "tą złą" (może Wasze twierdzenia jednak nie są uzasadnione i stawiacie na piedestale mściwego dupka o mentalności gimnazjalnego gówniarza, który będzie pokazywał innym, gdzie ich miejsce?), a żadna tajemnica mnie nie obowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×