Skocz do zawartości
Nerwica.com

Współczesne dzieci to mięczaki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo iiwaa majtki zarowno meskie jak i damskie dzieli sie na: stringi,tanga, string-tanga,slipy,slipy sportowe, minislipy,Pantsy, bokserki, retro.

Kazde z nich sa produkowane zarowno dla mezczyzn jak i dla kobiet.Dlatego jest ich tyle na rynku zeby kazdy wybral sobie jakie lubi.

Ja np. lubie chodzic w czyms co mi tylek zakrywa dlatego nosze spodnie:)

Co do slimm fit. To faktycznie fajny trend podkresla sylwetke, przez odpowiednie umiejscowienie wciec, jednak nogawki w nich nie musza byc waskie, nie kazdy "rurki" lubi zwlaszca jesli chodzi o wygode. Poza tym kalesony nie sa az tak grube zeby mozna bylo rozpoznac czy sa ubrane pod spodniami czy nie, zwlaszcza ze dobrze przylegaja do ciala.

Tak jestem mezczyzna i chodze rowniez w stringach, zastanawia mnie to co moze w tym byc aseksualnego, ale to Twoj odbior.

Poza tym nie uwazam ze jest cos co powinien nosic facet a czego nie. Jest coprawda powiedzonko okreslajace co facet w zyciu zrobic powinien ale w dzisiejszych czasach nawet to nie aktualne.

Ze wzgledu na ochrone srodowiska nie wszedzie jezdze autem, sprawy ktore zalatwiam w okolicy czyli do 2km od miejsca zamieszkania zalatwiam chodzac pieszo a dalsze czyli do 10 km czasami jezdzac rowerem. Poza tym w mieszkaniu sauny z tego wlasnie powodu rowniez w zimie nie robie. Zbyt wysoka temp. wplywa niekorzystnie na organizm ludzki, a zbyt mocne grzanie zwieksza ilosc opalu a co za tym idzie emisje gazow ktore nas powoli ale skutecznie zabijaja. U nas zycie swiadome i w zgodzie z natura nabiera coraz wiekszej wagi a i taka swiadoma polityka chroniaca srodowisko daje sie zauwazyc.

Europe juz dominuja muzulmanie. Przecietna rodzina europejska ma 1-2 dzieci. Muzulmanie 5-7 a czasem i wiecej. Wiec im wojny nie potrzeba, wystarczy cierpliwie poczekac.

Stales sie mieczakiem mark123 w wieku 7miu lat, i nigdy nic nie chciales z tym zrobic?

 

To jak widać masz złe informacje, bo nie, kobiety nie noszą slipów. Retro to styl. a nie krój. Pominąłeś figi i brazyliany. Ekspert modowy, cóz.

Garnitury typu slim nie mają spodni tak przylegających do ciała jak damskie rurki. Ale wąskie nogawki są idealne, bo podkreślają długie nogi u wysokich mężczyzn.

Tak, dla mnie facet w stringach jest aseksualny i kojarzy mi się z plakatami klubów, które reklamują tancerzy erotycznych - wiszą na mieście zwykle przed dniem kobiet.

Gdyby mój mąż założył takie gacie, to jedyne, co by u mnie wywołał, to atak histerycznego śmiechu.

Nie ogrzewamy domu na opał.

U nas życie w zgodzie z naturą skończyło się na tym, że nikomu nie chce się nawet śmieci segregować, a do sklepu do którego jest 15 minut spacerkiem i tak jeździmy autem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa to co Ty nazywasz figami ja nazywam slipami(czemu? pochodzenie slowa z angielskiego. no i w niemczech jest niezmienione)

Twoje brazyliany czy jak im tam to inaczej retroshorts.

nie wnikam skad sie polskie nazwy biora... zreszta to tylko nazwy...

Twoje stwierdzenie z aseksualnoscia i chippendales.. hmmm.. w kazdym razie kobiety u mnie z biura sa innego zdania.

Nie bede sie zaglebiac tez czym ogrzewacie dom... ale nie sadze ze jest to czysta energia nieszkodzaca srodowisku.

Nie ma nad lenistwo ponad swiadomosc... srodowisko w tej chwili jest na tyle zanieczyszczone ze jesli sie to w ciagu kilku lat nie zmieni nie bedzie juz drugiego einsteina...i nie bedzie dzieci.... bo ludzie znikna.

Sytuacja stala sie tak powazna ze nawet stany zjednoczone i chiny, ktore zawsze przeciwne byly ochronie srodowiska zaczely w tym uczestniczyc(bez nich i tak byloby bez sensu)

Chcemy przyszlosci dla dzieci a nie szanujemy przyrody...a bez niej przyszlosci nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa to co Ty nazywasz figami ja nazywam slipami(czemu? pochodzenie slowa z angielskiego. no i w niemczech jest niezmienione)

Twoje brazyliany czy jak im tam to inaczej retroshorts.

Slipy to majtki męskie, a figi - damskie. Kobiety nie noszą slipów, a faceci fig (no chyba, że ktoś nosi odzież płci przeciwnej).

A jak się mają brazyliany do "retroshorts", to można zobaczyć:

Brazyliany: https://www.google.pl/search?q=brazyliany&biw=1368&bih=657&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi6u_qU5snPAhXLDpoKHUqPAVoQsAQIGw

Retroshorts: https://www.google.pl/search?q=retroshorts&sa=X&biw=1368&bih=657&nfpr=1&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0ahUKEwjm6LTo5snPAhXHdpoKHYFOBJ8QsAQIHQ

 

U mnie do bycia mięczakiem uważam, że przyczyniło się zarówno wychowanie, jak i czynniki wrodzone. Nie chodzi jednak o czynniki genetyczne. Jako czynnik wrodzony obstawiam, że przebiegu ciąży poszło coś nie tak.

Mój ojciec w wieku 12 lat podobno był życiowo znacznie bardziej zaradny i samodzielny niż ja obecnie. A w szkole nie pozwolił sobie w kasze dmuchać i należał do największej szkolnej paczki chuliganów. Ogólnie w mojej rodzinie jestem jedynym skrajnym mięczakiem (jeden wujek tylko był mięczakiem, ale takim średnim). Można powiedzieć, że wyglądam na tle mężczyzn w mojej rodzinie jak gówno na trawie.

Podobno kiedyś nie byłem aż taki, mięczakiem takim "na full" stałem się w wieku 7 lat.

A jakim był ojcem? Czasem za sprawą surowych (w złym sensie) rodziców ich dzieci stają się nieporadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywam slowa figi... tylko nslipy .. jak juz napiusalem rozbierznosc nazw miedzykrajami.

Jak ktos lubi zdjecia to prosze

https://www.bing.com/images/search?q=damenslip&qpvt=damenslip&qpvt=damenslip&qpvt=damenslip&FORM=IGRE

Nie widze roznicy w stosunku do Twoich fig...a facet ich raczej nie ubierze.

Z czyms takim jak bazyliany sie nie spotkalem jeszcze(z nazwa przynajmniej)

Retroshorts to nie styl tylko nazwa na majtki bokserkopodobne lecz przylegajace do ciala i z reguly krotsze od nich.

Tak wyglada rozmowa ludzi z polwiedza na okreslony temat, ktorzy wiedza ze gdzies swieci a nie wiedza dokladnie gdzie(oczywiscie tez sie do nich zaliczam).

A chodzilo o to ze na zime lepsze slipy(czyli wasze figi) niz stringi....

Oczywiscie znowu sie o dzieciach napisalem...

Rabinizm najlepiej skomentowala... ale tak to jest jak sie czlowiek do tematu od dupy strony zabiera....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem w Niemczech, to uzywam niemieckich okreslen. Jak jestem w Anglii, uzywam angielskich.

W Wielkiej Brytanii powiem tube, w USA subway, w international English metro.

 

Uzywaj okreslen obowiazujacych w danym kraju, a nie miej pretensji o "polwiedze", bo uzywajac blednych okreslen, zostajesz z wlasnej winy niewlasciwie zrozumiany.

 

Rozbieznosc chyba. Zainstaluj sobie slownik, skoro nie masz go w glowie - wszak to juz zalosne jest. Cos jak "na fracie", ktore ubawilo Agusiaww.

 

Sam sie zabierasz do tematu od - cytujac - "dupy strony", bo nikt inny jak Ty zaczal pisac, jakie gacie nosi i jakie inni winni nosic.

Pasjonujace, naprawde. Jak to mawiaja studenci - ide po popcorn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interpretacje tej wiedzy czy tez polwiedzy pozostaiwe tym ktorzy nie angazowali sie w rozmowe. Badz co badz jestes chciala nie chciala czescia tej polwiedzy. Pretensji o nie zrozumienie nie mam.

O rade tez chyba nie prosilem, przynajmniej nie przypominam sobie.

Wiesz z reguly nie obrazam ludzi ale powoli mam ochote skomentowac to co kryje sie pod starannie i czysto dobranymi slowami. Ktos Cie tego nauczyl czy sama sie w tym kierunku rozwinelas?

Milego dnia wszystkim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interpretacje tej wiedzy czy tez polwiedzy pozostaiwe tym ktorzy nie angazowali sie w rozmowe. Badz co badz jestes chciala nie chciala czescia tej polwiedzy. Pretensji o nie zrozumienie nie mam.

O rade tez chyba nie prosilem, przynajmniej nie przypominam sobie.

Wiesz z reguly nie obrazam ludzi ale powoli mam ochote skomentowac to co kryje sie pod starannie i czysto dobranymi slowami. Ktos Cie tego nauczyl czy sama sie w tym kierunku rozwinelas?

Milego dnia wszystkim:)

 

Czego nauczyl?

Wyrazania sie precyzyjnie? Praca.

Bycia pyskata? Malzonek.

Milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie do bycia mięczakiem uważam, że przyczyniło się zarówno wychowanie, jak i czynniki wrodzone. Nie chodzi jednak o czynniki genetyczne. Jako czynnik wrodzony obstawiam, że przebiegu ciąży poszło coś nie tak.

Mój ojciec w wieku 12 lat podobno był życiowo znacznie bardziej zaradny i samodzielny niż ja obecnie. A w szkole nie pozwolił sobie w kasze dmuchać i należał do największej szkolnej paczki chuliganów. Ogólnie w mojej rodzinie jestem jedynym skrajnym mięczakiem (jeden wujek tylko był mięczakiem, ale takim średnim). Można powiedzieć, że wyglądam na tle mężczyzn w mojej rodzinie jak gówno na trawie.

Podobno kiedyś nie byłem aż taki, mięczakiem takim "na full" stałem się w wieku 7 lat.

A jakim był ojcem? Czasem za sprawą surowych (w złym sensie) rodziców ich dzieci stają się nieporadne.

Był alkoholikiem i mało angażował się w wychowywanie mnie. Wobec mnie nigdy nie był surowy w negatywnym sensie. Wrodzone predyspozycje w centralnym układzie nerwowym plus sposób wychowania mnie matkę i babcię to najsensowniejsze wyjaśnienie przyczyny mojego skrajnego mięczactwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Req_, zamiast się przyznać do błędu, to ciągniesz dalej i koniecznie chcesz, żeby wyszło na Twoje. Zwyczajnie Ci piszę, że w Polsce na damskie majtki, na które Ty mówisz slipy mówi się figi. Niestety, ale piszemy na forum polskojęzycznym.

A brazyliany za nic nie wyglądają jak Twoje retroshorts ani ze zdjęcia ani z opisu.

 

Tak wyglada rozmowa ludzi z polwiedza na okreslony temat, ktorzy wiedza ze gdzies swieci a nie wiedza dokladnie gdzie(oczywiscie tez sie do nich zaliczam).

Jaką półwiedzą? Nikt tu nie ma obowiązku znać nazw niemieckich. Natomiast jeśli się angażuje w rozmowę o majtkach, to powinien znać nazwy polskie, bo inaczej nici z rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×