Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzaleznienie


agunka29

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna sie poznac ze jest sie uzaleznionym? Tak jak pisalam nie czulam potrzeby brania wiekszych dawek a teraz jak schodze bo na poczatku bralam dwa razy po pol tabletki pozniej tylko pol a teraz cwiartke i nie czuhw potrzeby zwiekszenia choc czasem mam jeszcze napady leku i niepokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agunka29,

Przy uzależnieniu miałabyś różne nieprzyjemne objawy i poważny problem z odstawieniem tego leku.

Ty bierzesz ten lek stosunkowo krótko,więc jest szansa,że jeszcze nie jesteś uzależniona.

Nie nakręcaj się teraz dodatkowo,tylko staraj się stopniowo schodzić z tego leku a powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna sie poznac ze jest sie uzaleznionym? Tak jak pisalam nie czulam potrzeby brania wiekszych dawek a teraz jak schodze bo na poczatku bralam dwa razy po pol tabletki pozniej tylko pol a teraz cwiartke i nie czuhw potrzeby zwiekszenia choc czasem mam jeszcze napady leku i niepokoju

 

nie potrafisz funkcjonować bez leku, próby jego odstawienia kończą się nieprzyjemnymi objawami zdrowotnymi. Poza tym możesz potrzebować coraz większych dawek leku, aby działał on tak samo jak na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale ile jeszcze tematów założysz skoro odpowiedziałem Ci już na to pytanie? Robisz burdel na forum.

Lekarz zalecił Ci schodzenie z dawek to nie odczujesz objawów odstawienia, albo odczujesz BARDZO słabo.

W dodatku użytkownicy wyżej chyba wrzucają benzo do jednego worka. Medazepam=alpra=klon=klorazepat=diazepam.

Medazepam jest na tyle słaby. Mniej więcej poziom diazepamu i na tyle długo siedzi w organizmie, że w ogóle może się okazać, że nie jesteś uzależniona fizycznie. To nie alprazolam po którym każdy by Cię śledził i chciał zabić. Nic Ci nie będzie, a już tym bardziej nie będzie tutaj żadnych fajerwerków ze strony uzależnienia fizycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Gdzies chuju byl???

Siedziałem u Kolesi trzy tygodnie we Płd Francji i jarałem cały dzień hasz . Musiałem spierdalać , bo przy takim tempie palenia jeszcze chwila ,abym ocipiał zupełnie i zapomniał w końcu jak ma na imię . A imię moje HUJ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie biore Rudotelu bo 1,5 miesiaca duzych dawek tez nie bralam na poczatki dwa razy pol tabl. Od miesiaca tylko raz dziwnnie pol no i teraz od 3 dni cwiartke. Ja juz prawie od miesiaca czuje ze on mi juz nie pomaga tzn jest lepiej o wiele lepiej bo dzieki niemu wyszlam sama do sklepu itd... ale od pewnego czasu znow nachodza mnie takie niepokoje czasami rozdranienie lecz nie chce i nie mam potrzeby zeby dalej go brac.Chyba poprostu lek przestaje dzialac albo to wina zmniejszania dawek nie wiem juz sama. Mam brac pregabaline lecz nie jestem pewna bo ona zapewne tez tylko tlumi objawy nerwicy a nie leczy jej. Kurcze chcialabym sprobowac bez lekow z tego wyjsc zeby pomogla sama psychoterapia. Ale nie mam pojecia czy tak by sie udalo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×