Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nudna praca - już nie daję rady


Smutna2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, założyłam tu konto ponieważ z najbliższego otoczenia nikt mnie nie rozumie. Miałam 19 lat jak zaczęłam pracę w zakładach bukmacherskich.Pracuję tu już 6 lat, jest to praca bardzo nudna, klientów jak kot napłakał, siedzę w pomieszczeniu sama, czasem nikogo nie ma po kilka godzin, nuda i bezczynność z roku na rok mnie zabija, siedzę tam tylko dlatego,że potrzebuję pieniędzy i mam umowę na czas nieokreślony, poza tym moja mama codziennie wmawia mi jakie mam szczęście mając stałą pewną pracę. Ja jej nienawidzę, mam myśli samobójcze ponieważ myślę,że muszę tam pracować i nic innego nie znajdę widząc jak moja koleżanka szuka pracy już półtora roku. Teraz leżę i płaczę, mam zamiar jutro pierwszy raz odkąd pracuję nie iść po prostu do pracy, nie chcę tam iść, dłużej nie zniosę tej bezczynności, doszło do tego,że zamykam punkt w środku dnia i po prostu idę pochodzić po markecie,chociaż nie wolno mi tego robić bo mam raz na miesiąc kontrolę menagera. Robię tak,ponieważ nie zależy mi już na tej pracy, nienawidzę tego zamkniętego pomieszczenia.Czuję,że marnuję sobie życie nic nie robiąc tak naprawdę ,to mnie wykończy nie widzę dla siebie wyjścia, codziennie płaczę wiedząc,że jutro przede mną znów 10 godzin siedzenia i czekania na koniec. Gdyby było wielu klientów to czas by leciał,coś by się działo, a jest ich kilku w ciągu dnia. W pracy często muszę się powstrzymywać,żeby nie zacząć płakać, od 6 lat dzień w dzień robię to samo, czyli po prostu nic, mam dość nie chce mi się życ :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pracujesz na markecie na jakimś pasażu. Widzisz ja mam zupełnie inaczej jestem zadowolona, że jestem zupełnie sama bez współpracowników. Jedyne co Ci mogę poradzić a sytuacja Cię męczy to wykorzystaj ten czas na szukanie nowej pracy, zawsze możesz ją zmienić. Nikt nie powiedział, że musisz w ten sposób pracować do emerytury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak bardzo jej nie lubisz, to czemu nie zmienisz pracy? Czy ktoś Cię przywiązał łańcuchem do tego stanowiska? Ktoś Ci kazał tam siedzieć przez 6 lat?

 

To tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Albo będziesz się nadal katować w myślach, albo w końcu ruszysz swoją dupę i poszukasz czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę o nudnej pracy, w której nic by się nie działo.

 

Smutna2016, dziewczyno naprawdę doceń to co masz, chyba nie wolałabyś mobbingu, codziennego gnojenia i roboty tyle, że nie ma w co ręce włożyć.

Jeśli to gdzieś blisko, to możesz mi odstąpić tą pracę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×