Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD-owa Brenna wita wszystkich :)


Brenna

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, mnie też irytuje ponad miarę fakt, że czuję to co czuję, że te uczucia zmieniają się z godziny na godzinę lub częściej (nienawiść, radość, śmiech, płacz, jestem zbyt wrażliwa lub wrażliwa za mało, itd., itd.), i to że nikt z mojego otoczenia nie potrafi tego zrozumieć, ale z drugiej strony... właśnie to mnie wyróżnia spośród tłumu... a to już budująca myśl, nie sądzisz?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu zazwyczaj jest tak, że jak coś Ci jest odbierane, to coś dostajesz w zamian... możesz tego nie zauważyć, to co dostajesz może przyjść do Ciebie dużo później niż to co Ci zabrano... lub może Ci się wydawać, że to co dostałeś jest niewspółmierne temu co Ci zabrano... ale ja uważam, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny... po każdej burzy przychodzi słońce... a ponosząc porażkę odczuwasz większą satysfakcję z odniesionego sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, ja z kolei czuję bezsens życia... stąd tak górnolotne tezy... tłumaczę sobie tą bezsensowna wędrówkę po tym świecie właśnie w sposób jak powyżej... chcę myśleć, że skoro już jestem to dla jakiegoś wyższego celu, że skoro poświęcam wszystko, to po to by ktoś miał lepiej (np moje dzieci). Masz dzieci? Ja mam dwójkę. To One są moją kotwicą na tym świecie. Nic nie miałoby sensu gdyby nie one i to one są całym sensem trwania w takim stanie w jakim jestem już od kilku lat i będę do końca moich dni... czy warto? Jak myślisz? Jak człowiek ma dzieci to zupełnie zmienia się punkt widzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brenna, czesc, ja nie mam CHAD ale nerwice/depresje. Dziecko tez mam. Z choroba/zaburzeniem mozna zyc chociaz jest xxx ciezej niz calkiem zdrowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×