Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co zwierzaki dają mnóstwo radochy. Moja sunia ciągle musi coś zbroić, zaczepić kogoś itd. Wulkan energii. Jak mam mega doły i nie wychodzę prawie z łóżka to przychodzi do mnie, kładzie się pycholem na moim brzuchu i intensywnie gapi mi się oczy, czym zmusza mnie żebym ją chociaż pogłaskała, a wtedy dostaję mooookreeeeego buziaczka czy tego chcę czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam moje ogłoszenie:

ODDAM

 

Szczeniaczka, suczke,nauczona czystości,odrobaczona,biało-ruda,zielone oczy,po foksterierce walijskiej

Rozśmieszyło mnie to bo 1. sunia jest żółta w białym kołnierzem 2. ma żółte oczy choć do tej pory się sprzeczam o to z bratem jaki ma kolor oczu 3.lała gdzie popadło jak jej nie pilnować 4.foksterierka walijska to sporo nad wyrost

Sunia jest nadal ze mną :mrgreen:

 

Ps. może nie powinnam tego umieszczać,ale zawsze możecie olać.

 

-- 10 maja 2011, 05:53 --

 

A oto Pętelka :smile:

678929762_Obraz008.thumb.jpg.a837a76172b4914a509a1f061e40326b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj..bawić się to uwielbia :smile: ,mam takie dwa,mają rok,przeszłam niezłą demolkę pokoju jak dorastały,a i teraz im się zdarzy.

Aleks*Olo , pomiziam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=30968

jeszcze nie ma wątku adopcyjnego ale gadałam z właścicielką. śnię po nocach o rexie :mrgreen: a tu 2 :shock: jeszcze się szykuję na samcola labisia do cięcia jajków. chce mi się wacika a w większości to choopy więc go ciachnę i dam moim babom. i chyba na chwilę obecną zamknę grono. będzie 5 w 7 szczurzej klatce. na wszelki wypadek zostawię te 2 miejsca jakby mi się syjam trafił <3

 

-- 10 maja 2011, 19:43 --

 

tylko chorobówkę muszę kupić co by tego samca oddzielnie trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajowe te Wasze zwierzaczki;) ja za jakis tydzień jadę po mojego kociaka,Franuś go chyba nazwę :o ,nigdy nie miałam kota,oprócz tego w głowie..tak..tak, i nie moge sie go doczekać,gdybym mieszkała sama to dawno miałabym i kota i psa..,a tak to nie moge i macie dla mnie jakieś cenne rady co do wychowania kotka,on ma 6tyg jak bede go zabierac od matki kociej,chce go wystyrylizować no i odrobaczyć w przyszłym tygodniu idę po kocia wyprawkę dla niego( kuwetka,podusia,zabawka jedzonko)

nie moge sie doczekac go ze mną :!::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny. ale kastraty też będę. jak wyjdzie szpital to za pół roku. z 5 mama da radę ale z 7? :D

 

-- 13 maja 2011, 19:18 --

 

szczurki już u mnie. zdjęcia wstawię jutro bo ciemno. stada o dziwo połączone bez problemu i za pierwszym razem! śpią ładnie w hamaczku. tylko heru trochę się alienuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×