Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Leon zadomowił się już u mnie na dobre. Spędza u mnie całe dnie i noce. Wychodzi tylko czasem na dwór załatwić swoje potrzeby i wraca. Sąsiedzi, jego formalni właściciele, tak jakby zupełnie o nim zapomnieli. Nie sprawia kłopotu; jedyny problem jest z jedzeniem. Kupiłem mu dzisiaj jakąś kocią puszkę, ale jakoś nie bardzo mu wchodziła. Dużo lepiej wchodzi mu łosoś norweski i polędwica sopocka.

leon.jpg.17a3ff8d41f6cee216eeddb1bd47cfd6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam

Fioła na puncie zwierząt raczej nie mam, ale zwierzęta grają dużo roli w moim życiu.

Mam cudnego diabła z schroniska. Sporo przeżyła. Była bita, szczuta na inne psy. W schronisku siedziała ponad rok. Zanim ją do siebie wzięłam też minął rok.

Gdy tylko ją ujrzałam zauroczyłam się w niej. Podeszłam do bosku-pokazała mi wszystkie zęby jakie ma i pofurczała trochę. Pierwszy spacer? Matko boska kochano. Nie szło ją utrzymać na smyczy. Rzucała się wszystko co się rusza. Ludzie, koty, ptaki, psy. CokolwiekUspokajała się dopiero po parunastu minutach. Włożyłam w nią sporo pracy. Dziadkowie i rodzice na samo słowo- nowy pies, odwracali się i wyłączali z rozmowy. Ale się udało. ;)

Agresja lękowa. Teraz? Mieszka w domu z psem, kotem, z dzieckiem, z starszymi ludźmi i jest kanapowcem. Uwielbiana przez wszystkich członków rodziny. ( Co prawda, niektórzy miziają i rozmawiają z nia tylko i wyłącznie wtedy kiedy ja tego nie widzę.) Zdominowana przez mniejszego psa i kota. ;)

A o to moje szczęście:

http://wd2.photoblog.pl/np1/201008/F8/74023571.jpg

Z kolei kociak jest mojej siostry, a drugi psiak- rodzinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MKiorika, cudeńko :) Super, że ma teraz lepsze życie. Sama mam psiaka - fila brasileiro. To b. agresywna rasa używana kiedyś m.in. do polowań na jaguary. Mój kot nim rządzi, ustawia go jak chce :D.

Laima, uroczy obrazek :). Świat właśnie dostał + 50 do różowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, wybacz :***

to wam cos pokaze, mianowicie jak szlam na mecz rozwiazala mi sie sznurowka, kucam, zawiazuje i nagle...prrrrpppprrrrprppr

mysle ło matko, co to? podnosze glowe a to ON :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×