Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co mam więcej zrobić. Pragnę żyć normalnie.


polaraksa

Rekomendowane odpowiedzi

Za mną terapie grupowe i indywidualne trwające ogólem rok, leczenie SSRI przez dwa lata...

Nadal jest ciężko. Nie umiem się usamodzielnić jestem zalezna od toksycznego rodzica i chłopaka. Nie umiem stanąć na nogi. Zaczęłam tyć bo zajadam to, że facet mnie nie szanuje, że nam się nie układa, że używa przemocy. Nie mam jak uciec z tych zakletych kręgów bo nic mam nic, zero kasy. I nie mam siły pójść na rozmowę o pracę. Od dwóch tyg znów biorę leki (Stymuloton). Liczę, że jakoś postawi mnie na nogi bym chociaż miała ochotę, siłę się ubrać normalnie umalowac.

Na co dzień najchętniej chodzę w brudnym dresie i klapkach na basen. Nie patrzę w lustro bo boję się, że się zobaczę.

 

Czy już nie ma dla mnie nadziei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polaraksa, dopoki nic nie zrobisz to bedzie taka sytuacja jak jest. Tez łaziłam w klapkach i musiałam chodzic do pracy w trakcie ciezkiej depresji bo nie miałabym kasy na jedzenie. Tez zerwałam z toksycznym facetem i po latach jestem szczesliwa :) Długo tez sie łudziłam na temat mojego byłego, ze bedzie lepiej. Odczekaj az Ci sie moze poprawi, a pozniej utworz swoje zycie na nowo: zerwij z facetem, usamodzielnij sie, bo inaczej do konca zycia chyba bedziesz chodzic w brudnym dresie i klapkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczekaj az Ci sie moze poprawi

I tak sobie może czekać aż do śmierci.

 

Co stoi na drodze do Twojego usamodzielnienia się? Dlaczego jesteś z gnojkiem, który Cię wyniszcza?

Masz może jakichś znajomych, czy rodzinę, którzy pomogliby Tobie wydostać się z domu i znaleźć pracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×