Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Tam wejście w zasięgu wzroku z większości stolików.

A krzyczenie nie pomogłoby, bo pewnie będę mieć na uszach słuchawki odcinające rzeczywistość akustyczną zewnętrza.

 

Azazel druknij sobie foty elo, będziemy obcinać z kartki która to ona. :D

W ten sposób znajdziemy się nawet bez niej. :twisted:

 

(No i chyba nie "do środka" - chodzi o te stoliki, co je widać spod pomnika Fredry. Chyba, że chcecie w murach.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm szkoda. W takie ja odpadam, nie będę czekać po to by się okazało, że nici :P Jadę do poznania :) można sprobować, za tydzien. Troje ludzi to absolutne minimum, lepsze rozłożenie sił :P jest po prostu raźniej. Ale i tak miło było, że prawie się udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm szkoda. W takie ja odpadam, nie będę czekać po to by się okazało, że nici :P Jadę do poznania :) można sprobować, za tydzien. Troje ludzi to absolutne minimum, lepsze rozłożenie sił :P jest po prostu raźniej. Ale i tak miło było, że prawie się udało :D

=====>>>>

 

Hej, no ja mam cały długi weekend wolny. Nie ma różnicy gdzie i kiedy.

 

Ja tam z elo mogę się spotkać. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho nawet nie probojcie ze mnie zrobić kozła ofiarnego za to, że umiem czytać między wierszami. To nie ja się "wypiąłem". Dodam, że nie pojechałem jednak do nigdzie i nadal jestem dyspozycyjny. Ale raczej na tle tego co tu się dzieje nie będę skory do spotkania. Daje wam wolną rękę i pozwalam wam pojsc na randkę :P znajcie moją łaskę. btw fajny kot. Zaczynam weekend spod znaku Wiedzmina.... :D kocham życie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azazel odpalił turbinę wyobraźni i snuje spiskowe teorie. Nie potrafi przyjąć faktu, że komuś może coś wypaść. Mnie podejrzewa o próbę podrywania Ciebie elo, co jest raczej domniemaniem nietrafionym w świetle tego, co napisałem choćby stąd do końca wątku: pocz-tki-w-zwi-zkach-t44498-168.html#p2036756

 

Niestety nie mam mocy sprawczej dla zorganizowania wymaganej ilości ludzi. Przekonywać do czegokolwiek nikogo nie chcę, bo byłbym w przyszłości obciążany odpowiedzialnościa za wszelkie zdarzenia powiązane. Mogę jedynie stanowić o sobie i deklaruję, że jeśli chcesz/chcecie, chętnie browar z wami (albo przy was :twisted: ) wychlam. Dla mnie problem spotkania z kimkolwiek nie istnieje, ani też się nie obrażam - za snucie teorii spiskowych również nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumcie mnie zle ale kompletnie nie wiem o co chodzi bo liczylam na spotkanie w wiekszym gronie i troche sie zawiodlam szczerze mowiac

 

 

o tym mowię :). Nikt nikogo nie obwinia :P:P:P:P trzeba było tak od razu. Może kiedyś się uda. A co do mojej wyobraźni mam na tyle sprawną, że nie rozgrzałem nawet silnika ;) a co tu o turbinie mowić. Nie chodzi o teorie spiskowe :) po prostu nie urodziłem się wczoraj. Kazdy wie o czym mowię, ale koty się wiesza na tym kto o tym wspomni :D oł jee, standard. Ja w takim razie nadal jestem zdeklarowany spotkać się :) bede tu zaglądał co jakiś czas. Przynajmniej już jest temat do dyskusji przy spotkaniu :D I NN4V obrażają się tylko pizdy moj rycerzu na białym koniu, za chamską dyskusję zawsze piwko ;). Jak coś się uzbiera to pewnie temat odżyje, mam nadzieje, że na nie zdążę umrzeć do tego czasu. 3majcie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×