Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powszechny dostęp do broni palnej


Gość blah!

Czy jesteś za powszechnym dostępnem do broni palnej?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za powszechnym dostępnem do broni palnej?

    • Tak
      11
    • Nie
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadasz broń palną? :shock:

No przecież w Polsce nie za bardzo ;). Ale raz wynajmowałam pokój w domu, gdzie miałam dostęp do broni palnej i mimo wszystko podnosiło to mój komfort bezpieczeństwa ;).

 

blah!, jakby doszło do konfliktu to pewnie dostałbym kałacha z wojska. :mrgreen:

Ty byś dostał a co z resztą ludzi, dla którym mozliwośc posiadania chociazby pistoletu mogłaby znacznie zwiększyć szanse na przeżycie hmm...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem "za", ale nie dla bywalców tego forum (lub podobnych). Dostęp do broni powinien mieć każdy, kto nie ma problemów z psychiką i przejdzie dokładny wywiad środowiskowy, badania itp.

To nie takie proste. Musiałby to być naprawdę bardzo dokładny wywiad, a i tak uważam, że wiele osób mogłoby go przejść pozytywnie. Np. psychopaci, którzy są mistrzami kamuflażu.

 

 

Zgadzam sie. Pan który rozwalił airbusa też podobno przechodził badania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty byś dostał a co z resztą ludzi, dla którym mozliwośc posiadania chociazby pistoletu mogłaby znacznie zwiększyć szanse na przeżycie hmm...?

No przecież napisał, że dostałby kałacha z wojska - czyli Davin wielki bohater narodowy broni wszystkich swoją nagą piersią... i kałachem z woja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń to broń,jak już tu ktoś napisał człowieka z pistoletem lub nożem można w miarę łatwo obezwładnić,z ukrytym snajperem już nie ma ,,lekko,,Pamiętacie chyba co w USA robił niezrównoważony snajper,była psychoza ogólnonarodowa bo nikt nie wiedział kiedy i gdzie się pojawi.

Co Wy z tymi US i snajperami :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty byś dostał a co z resztą ludzi, dla którym mozliwośc posiadania chociazby pistoletu mogłaby znacznie zwiększyć szanse na przeżycie hmm...?

No przecież napisał, że dostałby kałacha z wojska - czyli Davin wielki bohater narodowy broni wszystkich swoją nagą piersią... i kałachem z woja :mrgreen:

 

jakbym go w ogóle puściła na tą wojne :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, jakby doszło do konfliktu to pewnie dostałbym kałacha z wojska. :mrgreen:

Ty byś dostał a co z resztą ludzi, dla którym mozliwośc posiadania chociazby pistoletu mogłaby znacznie zwiększyć szanse na przeżycie hmm...?

 

Pewnie sporo osób by dostało przez to że byli w wojsku. :P Wydaje mi się podczas jakiejkolwiek wojny to broń by nic nie dała a szybciej jakiś schron. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sporo osób by dostało przez to że byli w wojsku.

Szczególnie kobiety i masowo studiujący humaniści ;).

 

Wydaje mi się podczas jakiejkolwiek wojny to broń by nic nie dała a szybciej jakiś schron. :mrgreen:

Hmm...szczerze, to nie wiem o ani jednym schronie w pobliżu miejsca, w którym obecnie przebywam ;). Zresztą, co po tych schronach skoro ludzie i tak nie byliby się w stanie obronić i prędzej czy później musieliby je opuścić. Polska armia byłaby w stanie obronić byc może Warszawę i na tym sie kończy. Tym bardziej, że wojska broniłyby własnie praktycznie tylko stolicy (tak wynika z wypowiedzi polityków podczas dyskusji odnośnie armii UE) a co z resztą kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było http://www.nerwica.com/dost-p-do-broni-t49344.html?hilit=dost%C4%99p%20do%20broni

 

Jestem za. Myślę, że aktualnie zasady posiadania broni są zbyt restrykcyjne.

Nie chce mi się zaczynać walki na argumenty, statystyki itp. bo i tak tu panuje nonkonformizm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, Davin, jak szukacie trzeciego do kampanii wojennej to zgłaszam kandydaturę :mrgreen: .

 

Kuźwa jeszcze jeden potrzebny i pies. Serial o nas nakręcą 8) .

 

Czterej wariaci i pies :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było http://www.nerwica.com/dost-p-do-broni-t49344.html?hilit=dost%C4%99p%20do%20broni

 

Jestem za. Myślę, że aktualnie zasady posiadania broni są zbyt restrykcyjne.

Nie chce mi się zaczynać walki na argumenty, statystyki itp. bo i tak tu panuje nonkonformizm :P

Co, nagrała się w zombiaczki i postrzelała w falloucie i już szarżuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, myślisz że ktoś by wysłał wojsko żeby ginęło? Rakiety by leciały. :mrgreen:

Ciekawe, że jakoś żaden kraj nie posiłkuje się w 100% tylko i wyłącznie rakietami...hmm...;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×