Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze mam dwóch faworytów: Trump i O'Sullivan, bardzo lubię patrzeć na ich grę, szczególnie, gdy są w formie. Poezja. Tak, wczorajsza porażka była dziwna, ale to co przed chwilą zrobił Higgins też było dość zaskakujące. :D Chyba już mu się nie chciało walczyć, mógł jeszcze trochę "poodstawiać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, no, O'Sullivan to niezły gość. Pewnie czytałaś historię jego życia. Mało brakowało, a pewnie zalogowałby się tutaj i pytał jak zejść z leków, jak radzić sobie z uzależnieniem! ;) Teraz gra Carter, ten z chorobą Leśniowskiego-Crohna. Nie lubię go, bo kiedyś bardzo protekcjonalnie potraktował Trumpa. I w ogóle taki elegancik-pedancik z niego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, w ogóle, to mało jest stołów do snookera, wszędzie rządzi pool, a ludzie i tak mają problem z trzymaniem kija. :) Sam nie jestem jakimś dobrym graczem, ale bardzo lubię ten sport. Połączenie umysłu, geometrii, strategii i jakiejś takiej szlachetności.

 

na_leśnik, Aranjani, :papa:

 

Ja bawię się dziś telefonem, użyłem niebrandowanego softu i próbuję się w tym odnaleźć. Dobrze, że zrobiłem wcześniej zapasową kopię danych. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, to sie ciesze, że nastrój pozytywny :D

A u nas leci... zaliczylismy dzisiaj fajny wypad nad jeziorko... a poza ty :D oboje jestesmy pociagajacy (wirus chyba się jakiś przypałetał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, no. :) Lubię sobie pogrzebać, tzn. w urządzeniach elektronicznych! Ostatnio wymieniłem też szkiełko aparatu, bo mi się porysowało. Jak się ma torx-y w domu to wszystko można zrobić. ;)

 

Poszedłbym na ognisko, ech. Aż mi się kiełbaski zachciało, takiej zdrowej, czarnej niemal! Z chlebem, ogórkiem. A potem kieliszek wódki i przytulanie. Ewentualnie bez tej wódki, po co to komu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik,

Poszedłbym na ognisko, ech. Aż mi się kiełbaski zachciało, takiej zdrowej, czarnej niemal! Z chlebem, ogórkiem. A potem kieliszek wódki i przytulanie. Ewentualnie bez tej wódki, po co to komu!

o...

 

no... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×