Skocz do zawartości
Nerwica.com

CO ZE MNA?


lighters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Wiele razy szukałem w internecie odpowiedzi na to co może być ze mną nie tak, postaram się w skrócie opowiedzieć co jest nie tak.

- odkąd pamiętam mam problem z dłoniami, drżą i często się pocą w najmniej odpowiednich momentach

-od jakiegoś czasu czuje przygniecenie (tak w tym momencie zatrzymię się na chwilę ponieważ rozkleiłem się, nie wiem dlaczego) przez ostatni rok nie prowadziłem zdrowego trybu życia, mało aktywności fizycznej i tego co mi wcześniej dawało radość czyli pyknięcie w siatkówkę lub pokopanie z chłopakami w piłkę, chciałbym którąś z tych rzeczy zacząć trenować profesjonalnie (trenowałem siatkówkę przez 3 lata, zdobyliśmy z chłopakami 3 miejsce w turnieju powiatowym i wszystko prysnęło, trener odszedł i jakoś wszystko upadło, chciałbym naprawdę spróbować lecz kolejnym problemem jest to że strasznie mi ciąży przebywanie między osobami które znam słabo lub w ogóle ich nie znam, po prostu się stresuję i czegoś obawiam że coś "odpierdole" i mam ochotę zniknąć, czuje że wszyscy na mnie patrzą)

-jestem nieśmiały w stosunku do osób które znam tylko ze szkoły itp, dlatego mam problem ze znalezieniem dziewczyny, a jeśli nawet z ową nawiąże rozmowę to po jakimś czasie pustka i nie wiem co powiedzieć, zaczynam się stresować że już jest po sprawie i dupa, najdłużej byłem z dziewczyną 4 msc.

-przeżyłem wypadek mojego ojca za który w pewnym sensie czasem się obwiniam choć wiem że to absurd

-rzuciłem papierosy ale regularnie przypalam trawkę, choć często robię przerwy lecz gdy mam zły humor i mi coś odjebie to potrafię to ciągnąć tak jak ostatnio nawet przez 2 miesiace palac ze znajomymi wieczorami i wydając na to masę kasy

-nie chodzę na dyskoteki bo czuję się w nich nieswojo, boje się lecz nie wiem czego

 

Chciałbym wreszcie normalnie funkcjonować, nie martwić się za każdym razem gdy np. ojciec gdzieś jedzie na zakupy że może stać się jakiś wypadek, lub może się pośliznąć i coś sobie zrobić, wbrew pozorom jestem chodzącym smutnym wrakiem choć sprawiam uczucie osoby która się niczym nie przejmuje i nie ma żadnych problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie chodzę na dyskoteki i dopiero teraz uświadomiłam sobie, że również odczuwam lęk z nimi związany.

Myślę jednak, że chyba znam przyczynę tego stanu rzeczy.

Na takich imprezach jest mnóstwo pijanych, obcych i agresywnych ludzi. W związku z tym mi lub moim znajomym może grozić niebezpieczeństwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×