Skocz do zawartości
Nerwica.com

Coś mi odbija.


hyundai1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Nie wiem czy to nerwica, zalążki depresji - odbicia ale mam jakiś problem ze sobą. Od pewnego czasu 3/4 rzeczy zaczyna mnie nudzić. Większość spraw, które normalnie przyprawiały mnie o uśmiech - już nie cieszą. Wszystko mnie irytuje i wnerwia. Rzadko się uśmiecham, a kiedyś robiłem to codziennie, przy byle jakiej okazji. Za nic nie potrafię się wziąć. W wielu kwestiach czuje się bezradnym nieudacznikiem. Jestem zmierzły, przeżywam wszystko co jest skierowane przeciwko mojej osobie. Rok temu w tym okresie poznałem się ze swoją dziewczyną (która ode mnie odeszła, de facto studiuje ze mną i cały czas mam z nią kontakt co jest nie do zniesienia), żył mój dziadek, mieszkałem w innym miejscu, ludzie bardziej liczyli się z moim zdaniem. Miałem motywację do nauki. Wiele z tych rzeczy minęło. Teraz mam ochotę tym wszystkim pierdolnąć i pojechać gdzieś na kocią łapę. Jasne barwy jak na razie postrzegam tylko w podejmowaniu ryzyka i szukaniu jakiejś niezidentyfikowanej nadziei, która może w czymś pomóc. Co mam robić?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×