Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy tak będzie zawsze?


seaw

Rekomendowane odpowiedzi

Abilify 30 mg

Alprox 1,5 mg ---> będę z niego schodził

Spamilan 30 mg

Akineton 1 mg

 

Przyjmuje takie leki jak wyżej jednak czuje sie jak bym miał depresje i nerwice lękową a mam przecież schizofrenie. Czuje strach, lęk przed ludźmi boje się ich. Unikam kontaktu z drugim człowiekiem. Wcześniej było gorzej teraz mnie trochę Abilify za aktywizował. Spamilan kiedyś go brałem przed psychozą i bardzo mi pomógł na lęki a teraz czekam na jego działanie bo biorę go dopiero 4 dzień. Emocje odczuwam bardzo słabo. Czy tak będzie zawsze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seaw, czasem jak coś nas dręczy warto samemu sobie zadać pytanie "dlaczego". Wszystko to co nas dręczy coś wywołuje, coś nas wewnątrz trapi. Kiedy pojawia się lęk, natrętne myśli, wtedy nasz umysł wraca właśnie do tej traumy, tego źródła. Właśnie dlatego kiedy coś nas dręczy warto samego siebie spytać "dlaczego" nie potrzeba psychiatry do tego.

 

Czasem stres jest silny i blokuje źródło, czasem nie odpowiemy sobie od razu, dlatego jak pytamy "dlaczego" a nie odpowiadamy sobie, wtedy warto zacząć się bombardować pytaniami "dlaczego" "dlaczego" "dlaczego" "dlaczego" "dlaczego" w pewnym momencie przebijemy te bariere stresu poznamy źródło problemu i się uwolnimy od niego.

 

Kiedy coś cię przeraża, dręczy zapytaj sam siebie "dlaczego mnie to dręczy" wtedy możesz poznać źródło i uwolnić się od tego. Tylko nie pytaj się kiedy czujesz się dobrze, pytaj tylko wtedy kiedy nachodzi lęk, albo wracają natrętne myśli bo właśnie wtedy nasz umysł wraca do źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×