Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie dotykać!...


noszila

Rekomendowane odpowiedzi

noszila, Masz poważny problem, tak sadzę. Bo przez pryzmat wypaczonego postrzegania swojej wizualności ryjesz sobie psychikę, sama zamykasz się w sobie. Rujnujesz sobie życie. Dziewczyno droga, to zła droga. Doceń swoje ciało za indywidualizm formy i oryginalność kształtów. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszila, Masz poważny problem, tak sadzę. Bo przez pryzmat wypaczonego postrzegania swojej wizualności ryjesz sobie psychikę, sama zamykasz się w sobie. Rujnujesz sobie życie. Dziewczyno droga, to zła droga. Doceń swoje ciało za indywidualizm formy i oryginalność kształtów. :great:

 

Oryginalność wolałabym przejawiać w jakiejś innej formie ;)

Ale tak serio całkiem, nie wiem do końca skąd to jest. Nie jestem jakaś gruba (co nie znaczy, że grubsi nie są w porządku, żeby nie było), ani garbata, nie kuleję czy coś w tym stylu, no fizycznie jakoś nie mam niedomagań. Ale po prostu nie lubię siebie nie tyle, że się sobie nie podobam, co się sobą brzydzę :bezradny: wolałabym sobie sama nieraz przyłożyć (zdarzało się w okresie okaleczeń i autoagresji różnorakiej) niż się np. objąć sama... :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszila, głupiutka :smile: każdy ma jakieś defekty, nikt nie jest idealny.

Posłuchaj sie babeczki candy. :D

 

No defekty, wiem, ale chciałabym wyjść z siebie czasem. Fuj!! :why:

Nie wiem, nie wiem, próbuję myśleć inaczej uhhh..... ale są rzeczy, o których nawet tutaj ciężko pisać i które się chyba zabierze ze sobą pod ziemię.

Dziękuję w każdym razie za wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz z tym, sa cwiczenia na akceptacje siebie , podniesienie samooceny , zwiekszenie pewnosci siebie.

 

Mam wewnętrzny opór przed takimi ćwiczeniami bo wymagają zbliżenia się do siebie, patrzenia na siebie i w siebie, rozmawiania ze sobą...dużo tego "siebie" :oops: ajj chyba nic się nie da ruszyć z tym na chwilę obecną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszila, czy gdyby kot się do ciebie tulił też byś odczuwała podobny dyskomfort?koty nie umieją kłamać ani śmiać się z ludzi ani bawić się nimi.

 

Nie, wtedy bym tego nie odczuwała, bardzo lubię zwierzęta, mam chomika oraz psa i pies często przychodzi żeby go głaskać i przytulać i nie mam przed tym żadnych oporów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jejjku zwierzaki to co innego :D

zwierzaki zwykle są małe i nie śmierdzą tak bardzo bo mają mniejszą powierzchnię potliwości i9 nie wiedzą coto wbić nóż w plecy

 

To prawda. Są szczere, bezpośrednie i nie robią nic złego bez wyraźnego powodu i bez ostrzeżenia. Wychodzi na to, że tulenie tylko ze zwierzakami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nie przekonuje cie fakt iż przytulanie ludzi zawsze jest fałszywe i świadczy o twojej niepełnosprytności zauważonej przez przytulających ciebie?myślisz że jesteś gwiazdą,bohaterem a przytulający myśli o tobie "ale głupek,powinien się leczyć w Choroszczy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszila, bo człowiek zawsze może udać że lubi albo kocha.kot nigdy.kot albo się przytula albo syczy na ciebie i ucieka.niema u kotów jednego i drugiego jednocześnie.

 

No tak, jest w tym trochę prawdy, przynajmniej jeśli chodzi o zwierzęta, ale naprawdę uważasz, że człowiek zawsze udaje i ma nieczyste intencje kiedy się chce do nas zbliżyć? Nie pomagasz mi takim myśleniem :time:

W sumie chyba najlepiej jeśli każdy tuli się do tego, do kogo chce i ma poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×