Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nicholas1981

CENZURA?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

PROSZĘ, PROSZĘ – CENZURA NA FORUM. ZABRANIACIE MI SIĘ WYPOWIADAĆ. PROSIŁEM O SKASOWANIE PROFILU, NIE ZOSTAŁEM WYSŁUCHANY TO CZEMU TERAZ NIE MOGĘ NIC NAPISAĆ, ŻEBY NIE WYLĄDOWAŁO W KOSZU? MIELIŚCIE SZANSĘ, ŻEBY MNIE STĄD WYWALIĆ. NIKOGO NIE WYZYWAŁEM OSOBIŚCIE W SWOIM POŚCIE. PIERDOLCIE SIĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PROSIŁEM O SKASOWANIE PROFILU, NIE ZOSTAŁEM WYSŁUCHANY (...) MIELIŚCIE SZANSĘ, ŻEBY MNIE STĄD WYWALIĆ.

 

Konta może kasować tylko administrator. A on/a nie pojawia się na zawołanie czy pstryknięcie palcami, bo nie siedzi na forum 24/7. Trzeba niekiedy uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli naprawdę wpadłeś w manię/upsychotyczniłeś się/ masz urojenia to dobrze Ci radzę- skonsultuj się z psychiatrą albo zgłoś na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego (choć i tak pewnie nie posłuchasz). A jeśli to wszystko było tylko mistyfikacją/trollingiem/kompensacją deficytów czy jak to tam nazwać to nie w porządku się zachowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, na swoją prośbę o skasowanie konta i postów otrzymałeś odpowiedź. Nie otrzymałam informacji zwrotnej, czy mimo braku zgody na kasację postów mam usunąć profil. W PRZYPADKU, GDY USER PROSI O KASACJĘ POSTÓW I KONTA NIGDY OD RAZU NIE KASUJEMY PROFILU , DOPÓKI NIE POTWIERDZI, ŻE NADAL CHCE TO ZROBIĆ POMIMO, ŻE POSTY ZOSTANĄ NA FORUM. Zanim zaczniesz się rzucać jak wesz na grzebieniu, to radzę dokładnie czytać korespondencję, a nie później mieć pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Jeśli chcesz usunąć profil, to proszę o potwierdzenie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×