Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwobóle - nie pozwalające funkcjonować


hope23ck

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest już taki temat to bardzo przepraszam, ale chciałam Was zapytać czy zetknęliście się z tzw nerwobólami : dotyczącymi głównie głowy i żołądka, często też klatki piersiowej i szyi . Na ile są to objawy zakodowane w psychice a na ile jest to coś naprawdę poważnego? Zgłaszaliście się może z tym do lekarza, jeśli tak to do jakiego ? Nie zliczoną ilość razy chodziłam do lekarza rodzinnego do neurologa i nic a ciągle boli i boli od kilku lat , dopiero mądra pani psycholog zauważyła że mogą to być nerwobóle, odrazu jak poczuje ból to się denerwuje, czuje dosłownie jakby mnie rozrywało od środka , nie mogę iść do pracy, rzadko wychodzę z domu bojąc się że mnie coś złapie, a na dodatek przy zmianie pogody odzywa się wszystko co kiedyś miałam połamane i trochę tego jest bardzo proszę o jakieś rady co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hope23ck, jeżeli to stres właśnie nasila Twoje dolegliwości, to jak najbardziej udaj się do psychiatry.

 

Co do bóli na zmianę pogody, to tu już niekoniecznie musi to być na tle psychicznym, jak najbardziej są one możliwe i bez emocjonalnego źródła, no chyba, że też się nasilają pod wpływem emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×