Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jak trafisz buka jedno z tego to będzie sukces, no ale to mś więc kto wie, taktyka głupi ma szczęście się sprawdza częściej niż w ligach, przykład z wczoraj prawie wygrałem typem hobbiego USA vs Portugalia 2:1, jakieś 10 sekund zabrakło. Australia o nic już nie gra, w dodatku bez Cahilla, Hiszpania gra o twarz i pewnie zawodnikami z ławki, którzy powinni chcieć pokazać się jak najlepiej i być w przyszłości w pierwszej 11-tce. Kamerun z Brazylią stawiam, że Brazylia będzie się bujać przez 90 min i mecz będzie denny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprawdę będę za Meksykiem w pojedynku z Holandią, trener zarabiający najmniej ze wszystkich na MŚ pracujący bardzo krótko a drużyna gra już 3 bdb mecz.

Jutro przerąbane te mecze, jak dla mnie to mogą się skończyć kompletnie dowolnie :bezradny:

Angole niby powinni zagrać o honor ale z drugiej strony czy im zależy, i tak już dostali zjebkę a Kostaryka z tego co widziałem to naprawdę tworzy dobry monolit i ciężko ją przejść, najprędzej stawiałbym remis albo wygraną jedną bramką Anglii. Najciekawszy mecz to Włochów z Urugwajem, Włochom wystarczy remis ale jak będą grać tylko o niego to mogą się mocno zdziwić z ofensywnym Urugwajem i kosmicznym Suarezem, dziwnie to wygląda jak o wyjście z tej grupy walczą te dwie drużyny a Kostaryka już wychodzi :D myślę, że tu bym dał remis.

A w grupie C stawiałbym na remis Japonii z Kolumbią bo mimo, że są słabi to samuraje muszą w końcu zawalczyć coś w tym mundialu kto ma mieć honor jak nie oni, no i Wybrzeże Kości Słoniowej powinno pokonać Grecję ale to może być szalony mecz bo Grecy muszą rzucić się do ataku a nie wyobrażam sobie jakoś ofensywnych Greków :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×