Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wróciłam ze szkolenia. Faktycznie, było całkiem ok, nie trzeba było sie nakręcać. No za to dzis czuje taki lęk nie wiadomo skąd i po co. Ech.......

 

-- 02 gru 2014, 08:23 --

 

Halooooo, gdzie jesteście, forum zamarzło??odezwijcie sie

 

-- 03 gru 2014, 08:28 --

 

Normalnie nie wiem o co chodzi. Wszyscy ozdrowieli tylko jeden wariat został na forum :D

Elmo, Inez, asleigh odezwijcie sie kobitki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Jestem,jestem.....

Grypsko mnie rozlozylo....:(czuje sie tragicznie....juz dawno czegos podobnego nie przechodzilam.....

 

Co u Was,jak samopoczucie?

Nastrój przedświąteczny juz sie pojawia?:)

 

-- 03 gru 2014, 14:56 --

 

A,mam pytanie.....

Czy mozna przy tych naszych lekach brac te wszelkie przeciwgoraczkowe,jak Np.theraflu....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79, po jednej saszetce raczej żadna choroba nie przejdzie.

Co u mnie? A wszystko ok, żyje sobie jakoś. Praca, dom, jakaś siłownia lub fitness. Odkąd znow wróciłam do ćwiczeń jestem mniej zmęczona i mam więcej siły. Ogólnie lepiej :). Polecam endorfiny wszystkim :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam tez nie przeszkadza,tez moge żreć,tylko zeby pomagaly i dzialaly tak jak powinny dzialac....

Weekend-u mnie grypowo....niepamietam kiedy tak chorowalam!!!,chyba jako dziecko....

Cos okropnego!!!!

Dlatego dbajcie o siebie,lykajcie witaminki,trany,i nie chorujcie!!!!

 

-- 08 gru 2014, 16:16 --

 

Tojaaa

A co u Ciebie?Jak samopoczucie?

Przegladalam forum o paro....czy to nie Luki sie odezwal...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k,

Ty bierzesz Coaxil,mowil Ci cos jakis lekarz odnosnie laczenia go z SSRI? Jeden mi kiedys dal takie polaczenie a teraz drugi twierdzi ze ich nie wolno laczyc, wczesniej stwierdzajac ze to placebo i nie dziala,skoro tak to dlaczego z placebo jest zakaz laczenia,wychodzi na to ze chodzenie po tych lekarzach nie ma w ogole sensu bo kazdy ma swoje zdanie w sprawie lekow ktore wyklucza sie z innymi lekarzami a nawet sam jeden potrafi twierdzic wykluczajace sie tezy,no ale tak to jest jak sie wprowadza leki ktore nie wiadomo jak dzialaja i kazdy potem gada co chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, dawna teoria że tianeptyna jest ssre

i z ssri łączyć nie ma sensu bo znosi dział jeden lek drugiego

teraz badania są że tonie jest ssre działa jakoś pośrednio na dopaminę nie wiadomo jak

i byłby to ciekawy mix sam nie wiem jak i które badania na tianeptyną można uznać za dość

wiarygodne sam nie wiem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło mu o to ze nie ma sensu łączyć tylko ze jest to zabronione przez ryzyko poważnych skutków ubocznych, nie wiem jak to możłiwe ze lekarze mają tak odmienne dane dotyczące rożnych kwestii, co do escitalopramu to stwierdził ze to lek pobudzający odpowiadający sertralinie a nie zamulający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha,ha....esci pobudzające!!!

No to w końcu poprawil mi sie dzisiaj humor:)

 

Lunatic

mnie tez dwóch lekarzy mowilo,ze nie wolno laczyc tego leku z srri.

Tez mialam go przepisany i dr.kazala mi odstawic esci,a po4-7dniach dopiero wziasc coaxil.

Ale ja nie odstawilam esci....i nie wzielam coaxilu.

 

-- 08 gru 2014, 20:19 --

 

Lunatic

Oj,to przeciez nie byl u mnie coaxil,tylko moklobemid ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k,

ja bym u siebie nie łączył tego, ogolnie nie lubie połączeń leków, chciałem brać Coaxil bo nie powoduje u mnie skutków ubocznych to stwierdził ze bedzie dla mnie za słaby i dał escitalopram, jak mowie ze kiedys go bralem tydzien i czulem ciągłe zmęczenie i senność to stwierdzil ze to przeciez lek pobudzający, szkoda w ogole sie wdawac w dyskusje z lekarzami bo ja mowie jak lek dzialal a on ze to niemozliwe bo nie tak ma działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×