Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukraina


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że mogą mieć je na karku, szkoda tylko że puste jak bęben. Co oni zdobywają? Po co oni to robią? Co oni zyskują? Jasie zastanawiałem co zyskują Rosjanie anektując jakąś gównianą Osetie...na jaki huj oni to robią....Teraz sie zastanawiam po co Rosjanie robia to co robią i nie znam odpowiedzi....To jest banda zakompleksionych idiotów. Jakby to personifikować...To mamy ćpuna koksiarza co waży 130 kg, który bije zasuszonego bezdomnego dziadka, albo dzieciaki z podstawówki...No niby jest silny. No niby może poczuć siłę. Ale tak na prawdę jest tylko niebezpieczny. Niebezpieczny swoim zakompleksieniem i poczuciem nizszosci

 

Ruski całe dekady jedyne co mieli to dumę. Dumę sztuczną, propagandową. Dumę z tego że są grozni...potem przyszła rzeczywistość po przemianach lat 90-tych i okazało sie że Ruski powoli już nawet to tracą. Nie potrafią nic, więc walczą o strach w oczach innych. To jest wszystko co im pozostało...Gdyby jeszcze oni niesli ze sobą lepszy świat, jakies wartosci, ułudę dobrobytu. Ale jest dokładnie odwrotnie. Oni niosą tylko syf i zniszczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne cały ten Majdan działa na korzyść Rosji, Donbas i Krym( w większości) nie marzy teraz o niczym innym jak o matuszce Rasiji bo ona będzie lepsza od tej majdanowsko-banderowskiej obcej dziczy.

A tak w ogóle to nazwa Ukraina pochodzi od słowa na skraju, osiedlali się tam i Polacy i Rosjanie którzy uciekali na rubieże swych krajów i tak powstali w dużym skrócie Ukraińcy, a sam jezyk ukraiński to przecież mieszanina słów polsko- rosyjskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Myślisz że jest realne dotarcie konfliktu do granic Polski?? Ja bym obstawiał ze Rosjanie wejdą do pewnego momentu wgłąb Ukrainy, potem się zaczną "pokojowo" wycofywać ale zgarną Krym, a świat odetchnie z ulgą. No chyba że to jakiś większy plan Ruskich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne cały ten Majdan działa na korzyść Rosji, Donbas i Krym( w większości) nie marzy teraz o niczym innym jak o matuszce Rasiji bo ona będzie lepsza od tej majdanowsko-banderowskiej obcej dziczy.

 

:why: o boj boze...no ok. Niech będzie granica z ruskami...jak czytam takie posty to powaznie trace jakakolwiek nadzieje w PL. Carlos o czym ty piszesz? Ty wolisz tutaj miec Rosjan? Chcesz mieć ZSSR za sąsiada?..Ty może marzysz o tym żeby być w ZSSR?

 

Tobie sie wydaje że ukraincy pod rzadami ruskow wyparują? To bedą ci sami ukraincy! Czy my mamy mozgi?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne cały ten Majdan działa na korzyść Rosji, Donbas i Krym( w większości) nie marzy teraz o niczym innym jak o matuszce Rasiji bo ona będzie lepsza od tej majdanowsko-banderowskiej obcej dziczy.

 

:why: o boj boze...no ok. Niech będzie granica z ruskami...jak czytam takie posty to powaznie trace jakakolwiek nadzieje w PL. Carlos o czym ty piszesz? Ty wolisz tutaj miec Rosjan? Chcesz mieć ZSSR za sąsiada?..Ty może marzysz o tym żeby być w ZSSR?

 

Tobie sie wydaje że ukraincy pod rzadami ruskow wyparują? To bedą ci sami ukraincy! Czy my mamy mozgi?

 

Ja w tej sprawie nie mam nic do gadania, będzie co będzie nie ode mnie to zależy. Dla mnie bez różnicy czy będą z nami Rosja(ZSRR) czy Ukraina graniczyć, zresztą Rosja przecież i tak już jest naszym sąsiadem. Ja tęsknie za komuną a przecież wtedy byliśmy satelitą Moskwy niby, a wg mnie osobiście dla mnie( nie dla całej Polski) byłby to lepszy system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już jest fatalnie...KRW! Już pomijam sytuację gospodarczą i szanse na pewnego rodzaju kolonizację gospodarczą...Szwabki nas wspierały bo oni są 1 w kolejce tych co korzystają na naszym rozwoju...Przecież Ukraina to nie tybet. Oni nie pozwolą sobie na zagarnięcie całego terytorium....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze bez względu na to kto by nie wygrał wyborów na Ukrainie i tak dla Rosyjskiej razwiedki wybory będą wygrane.Na Ukrainie jak i w Polsce rządy są zakulisowe,demokracja fasadowa w pełnej krasie,czy u nas wygra PIS,SLD,PSL ,UPR czy PO wybory są wygrane przez razwiedkę która celowo zadłuża nasz kraj w lichwiarskiej międzynarodówce.

Na Ukrainie moim zdaniem żadnej wojny nie będzie,Rosja zwyczajnie upomina się o swoje wpływy na Ukrainie i próbuje odwrócić jej prozachodnie zapędy które wznieciły USA poprzez majdan.Majdan był amerykańską prowokacją mającą na celu rozbicie Rosyjskich wpływów na Ukrainie,nie udało się to i najgorzej jak zwykle wyjdą na tym biedni ukraińcy którzy będą teraz jeszcze biedniejsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tosia_j

"rosyjscy żołnierze przyjechali ciężarówką Kamaz bez rejestracji i oświadczyli, że otrzymali rozkaz ochraniania ukraińskiej jednostki wojskowej, ale potem ją okrążyli i grożąc użyciem broni wdarli się na jej terytorium."

 

Jedna ciezarowka okrazyli? O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje że Putin rozbije bank...Zajmie krym, zdestabilizuje Ukrainę i będzie miał w dupie opinię...zostanie bohaterem ruski sie spuszczą z radości i bedą tak chcieli ciągle...Wygra wszystko, osra wszystkich i zgarnie ile sie da bez specjalnych strat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, Uikrajna już jest zdestabilizowana.

 

pitan fregaty, admirał Andriej Tasarow zbuntował się i przeszedł na stronę Rosji. W rozmowie z gazetą "Izwiestia" potwierdził to rosyjski senator Igor Morozow, członek komitetu ds. spraw międzynaro­do­wych Rady Federacji Rosji.

 

Pod rosyjską flagą Świętego Andrzeja Hetman Sahajdaczny wraca do portu w Sewastopolu po operacji anty-pirackiej w Zatoce Adenu. Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk prosił premiera Turcji Erdogana aby ten zablokował okręt w cieśninie Bosfor. Bez powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to z tym krymem to niezły odlot...Jakiś tam(już nie pamietam kto) sekretarz zrobił "prezent"...To też pokazuje jak oni myślą o ludziach, granicach i terytoriach....kit niech biorą ten Krym...jeśli jednak chcieli by zagarniać jeszcze wschód to byłby odlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że Ruscy mają Obelix'a.

 

Prowokacja rewolty na Ukrainie to byłoby najlepsze z możliwych posunięć Rosji, więc faktycznie taka myśl nasuwa się automatycznie, sam bym tak zrobił będąc Putinem :smile:

Na pewno wiedzieli, że prędzej czy później Ukraina będzie ciążyć do Unii i NATO, i stanie się w to sposób demokratyczny i niewiele będą mogli zrobić, może to był ostatni dzwonek dla Rosji żeby powalczyć o utrzymanie wpływów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratunku jacy debile nami rządzą :hide: jak czytam wypowiedź Tuska o bycie albo nie bycie Polski ze względu na sytuację na Ukrainie to mam się ochotę wystrzelić na orbitę, co za wstyd i popis słabości kraju, co innego wyrażać potępienie i wzywać do reakcji międzynarodowej, a co innego trząść portkami z tego powodu i obnażać strach i brak wiary w możliwości własnego kraju, Putin musi się turlać ze śmiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam , trzeba zluzowac i tyle.

racja, media, polscy politycy i zwykli ludzie się tym za bardzo nakręcają, w jakimś stopniu te wydarzenia rzutują na sytuację Polski ale też nie przeceniałbym tego, są ważniejsze sprawy a w mediach przez ostatnie tygodnie mowa jest własciwie tylko i wyłącznie o Ukrainie, jakby to co najmniej się działo w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a co ma robić Tusek? Ma powiedzieć "wyluzujcie, jakoś to będzie"...albo wysłać oddział uzbrojonych rowerzystów? Mówi to w sensie politycznym...Przecież wiadomo że UKR nie zostanie anektowana...no ale to jest pewien krok...Nie wiem o co ci chodzi reiben.Jeszcze tydzien temu Janukowycz wydawał rozkazy w stolicy...teraz Krym jest zajęty a tobie sie nie podoba zbyt ostra wypowiedz. Ja to traktuję jako sygnał przetargowy..Musimy tak mówić z powodów czysto praktycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×