Skocz do zawartości
Nerwica.com

erodate.pl


Zupapomidorowa

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja czytam

 

Znałam kiedyś jakąś parkę, laska była bi, koleś no wiadomo, chciał dwie pieczenie na jednym ruszcie. Zarejestrowali się kiedyś na jakimś forum z seksami i szukali sobie par/singli do kooperacji. Gorzej, że wstawili tam swoje twarze, a gościu był pracownikiem całkiem poważnej korpo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wątku wywnioskowałem. Autorka po prostu od dziecka ma uprzedzenia, jak by nie było, to i tak nie dogodzi, ale to chyba większości kobiet dotyczy.

Przypomnę!!! na portalu nie mogą być świadczone usługi seksualne, za które czerpie się korzyści materialne. Z tego co pamiętam było to zaznaczone w regulaminie. Tyle z teorii w praktyce, wychodzi tak że mężczyźni sami proponują kasę w zamian za seks, ale nikt nigdzie tego nie zgłasza, a paniom to pasuje. Niektóre z nich są naprawdę głupie, ale za to jakie piękna. I tu mogę śmiało mogę powiedzieć że uroda nie zawsze idzie w parze z rozumem. Co do konta VIP to ściema, jeśli wykupił zwykłego użytkownika, też może z nimi pisać, ale jeśli zarejestrował się i nie wykupił żadnego pakietu to może się tylko po oblizywać. Nic nie zrobi.

Do autorki. Teraz kiedy jesteś wolna sama możesz spróbować z czym to się je i brać kasę. W końcu pieniądze są dla was takie ważne, tam zawsze znajdziesz silnego mężczyznę który zapewni bezpieczeństwo Twojej rodzinie. :)

 

Przyznam, że sam praktykowałem trochę na tym portalu i większość pań, które tam są to desperatki poszukujące pieniędzy. W sumie nie ma co się dziwić, skoro nasze państwo kształci ludzi ale nie daje im pracy, wiec dziewczyny idą na łatwiznę. Nie mając innych perspektyw i pomysłów dochodzą do wniosku że jedyne czym mogą zarobić to pupa. Tak wygląda dzisiejszy świat i nic tego nie zmieni, z dnia na dzień będzie coraz gorzej. Na temat Pań wypowiadałem się już nie raz, ale jak zawsze byłem olany, tym razem pewnie też mnie zlejecie. Ale mam to w nosie.

Aha i żeby nie było, że kasanowa, uwodziciel i żale się jaki to ja jestem beznadziejny i jak to mi nie idzie z dziewczynami. Bo mi nie idzie z normalnymi, chociaż czy w ogóle są takie? Jasna choliwa, dlaczego nie ma normalnych dziewczyn.

Moja praktyka była uczciwa, jestem singlem i chyba mi wolno pobzykać sobie na boku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wątku wywnioskowałem. Autorka po prostu od dziecka ma uprzedzenia, jak by nie było, to i tak nie dogodzi, ale to chyba większości kobiet dotyczy.

(...)

Do autorki. Teraz kiedy jesteś wolna sama możesz spróbować z czym to się je i brać kasę. W końcu pieniądze są dla was takie ważne, tam zawsze znajdziesz silnego mężczyznę który zapewni bezpieczeństwo Twojej rodzinie. :)

Dlaczego i jakim prawem obrażasz autorkę tematu?

 

Na temat Pań wypowiadałem się już nie raz, ale jak zawsze byłem olany, tym razem pewnie też mnie zlejecie. Ale mam to w nosie.
Bo bzdury niesamowite opowiadasz i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego i jakim prawem obrażasz autorkę tematu?

Wyrażam swoje zdanie na temat. Takie mam przemyślenia, a żyjemy chyba w wolnym kraju. Kiedy mnie obrażają to wszystko jest ok. Właściwie nie widzę to nic by miała się obrażać. Powtórzę się, to moje zdanie i nie zamierzam go zmieniać.

 

Bo bzdury niesamowite opowiadasz i tyle...

Nie bzdury tylko prawdę. Przetrzyj oczy i zobacz jaki jest teraz świat, jeśli tego nie widzisz to chętnie Ci to pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co te "awantury", każdy ma swój rozum, umie podejmować racjonalne decyzje więc po co robić takie konflikty. Zawsze można też poszukać opinii na temat Erodate, pierwszy lepszy portal https://logopol.pl/portal-randkowy/erodate/ i opinie użytkowników macie jak na tacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Choć rejestracja Erodate i podstawowe funkcje są za darmo, korzystanie z usługi Premium wydaje się najbardziej realistycznym sposobem na aktywne korzystanie.

Według powyższej informacji z źródła https://seksujmy.pl/portal-randkowy-erodate-opinie-co-to-jest-i-na-co-uwazac/ wychodzi na to, że można jednak randkować na Erodate za darmo? 

Edytowane przez yolka7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×