Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc w poniedziałek


jestemtutaj

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek. Mam wrażenie, że moje życie się nie dzieje.... Myślę nad studiami, ale sama i rodzina mówią mi, że jest za późno zacząć się zainteresować informatyką i programowaniem, mam 5 mies na zrobienie teczki na grafikę projektową. nie dam rady. nie chcę próżni. Chce mi się ryczeć, bo moje dni są bezwartościowe. Z nikim ich nie spędzam. Nic nie robię. Jakby godzina trwała sekundę.... Cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestemtutaj, to ile masz lat i na jaką uczelnie się wybierasz. Nie myl programowania z grafiką projektową. Do programowania trzeba mieć smykałkę, a jeśli ją masz, to na pewno sobie poradzisz. W czym chcesz programować? Teraz jest wiele nawet materiałów online, w księgarniach by nauczyć się projektowania w c++, javie czy pythonie, czyli tych najpopularniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata.Zastanawialam sie nad informatyka, grafika komputerowa, grafika projektowa, ale wczesniej sie tym nisee interesowalam. Komp sluzyl mi do ogladania seriali itp. Wiem ze to glupie, ale mam lek przed studiami bo dwa razy mi nie wyszlo, dodatkowo ludzie ida tam bo zaczeli sie interesowac dosc wczesnie, a ja nie wiem od czego zaczac. Przez te zdarzenia i inne serie niefortunnuch zdarzen czuje sie, ze jestem ociezala i ciezko kumajaca, jednoczesnie pracujac tydzien na magazynie czuje jak moj mozg potrzebuje czegos wiecej, a studia sa dla mnie nie do przejscia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u Ciebie z matematyką? Programowanie to drugi plan informatyki, jest 5-8x więcej zajęć z matematyki, przynajmniej na pierwszych semestrach. Wszystko da się ogarnąć, ale moim zdaniem trzeba mieć zdoność szybkiego uczenia się matmy. Jeśli idziesz aby się nauczyć, bo żeby zdać to prawie każdemu się uda. Mam kilku znajomych. Takie patologie się dzieją. Prawie nikt sam prac nie pisze, tylko kupują od najzdolniejszych studentów. U mnie w mieście tak jest.

 

1. Przyłożysz się ->wiele się nauczysz i dobry zawód

2. Obijasz się -> "kupujesz sobie" 7 semestrów czasu i masz potem papier. Zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zmniejsz wymagania wobec siebie, jest wiele fajnych dziedziny w informatyce niż tylko programowanie, a będziesz miała więcej spokoju i czasu dla siebie. Co do programowania, jeżeli czujesz sie na siłach to idź, po 5 latach powinno być ok, po 10 konia by nauczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×