Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ja biore escitil ale nie pamietam żebym na początku stosowania czuła się gorzej a zaczynałam chyba też od 5mg przez 3 dni potem już na 10 weszłam...

 

-- 20 lut 2014, 13:43 --

 

ogólnie to ja wole towarzystwo facetów niz kobiet bo kobiety knują obgadują i w ogóle.... przynajmniej w moim otoczeniu.... ale jesli chodzi o związek plus do tego dziecko to jest ciężko.... ale bez faceta byłoby jeszcze gorzej...

 

 

ja nie widziałam nikogo z forum ;((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyz90, ja doszłam do 20mg... ciężko powiedzieć bo ja miałam na lęki głównie a nie na depresje... ja nie płakałam, i nigdy nie leżałam w łóżku może dlatego też że mam 2 letnie dziecko i nie moge sobie na to pozwolić... lęków mam mniej... teraz głównie przez 14 dni w miesiącu mam taki okres że czuję się gorzej a pozostałe dni są dobre... pewnie to hormony... jeśli chodzi o wychodzenie z domu to kocham być poza domem kocham spacery i nie mam z tym problemów ale jesli chodzi o wyjazdy do innego miasta to jest klopot straszny... spie dobrze... czasem mam problem z zasnieciem ale to dlatego ze mysle i sie nakrecam.... teraz zeszlam juz do 10 mg na dobe... dodatkowo doraznie mam sympramol ale niewiele jest takich sytuacji w ktorych po niego sięgam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii i jak czułaś się na początku brania? Zażywam 3 dzień dawke 5mg i czuje się strasznie, nie czuje się soba i mam wiecej napadow leku niż do tej pory. Nie wiem ile tak wytrzymam.

Ja mam 20 mg. 1x dziennie. Na poczatku była tragedia z łózka nie wychodzilam przez tydzien bo objawy sie nasiliły. Brałam poczatkowo po ćwiartce i stopniowo zwiekszałam.

 

Po tyg. powinno wszytko wrócic do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp, to jest bardzo pomocne, ja tez biore na nerwice, nie mialam problemow z placzem, do momentu kiedy nie zaczelam brac lekow, czuje sie naspidowana emocjami z ktorymi sobie nie radze, moze taka pierwsza reakcja i za pare dni moj organizm sie przyzwyczai ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore escitil ale nie pamietam żebym na początku stosowania czuła się gorzej a zaczynałam chyba też od 5mg przez 3 dni potem już na 10 weszłam...

 

-- 20 lut 2014, 13:43 --

 

ogólnie to ja wole towarzystwo facetów niz kobiet bo kobiety knują obgadują i w ogóle.... przynajmniej w moim otoczeniu.... ale jesli chodzi o związek plus do tego dziecko to jest ciężko.... ale bez faceta byłoby jeszcze gorzej...

 

 

ja nie widziałam nikogo z forum ;((((

 

Ja tez chociaz sa wyjątki. No, ale ja sie miedzy facetami wychowywałam wiec moze to przez to :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyz90, brałam już długą liste leków... nie jest to jak dla mnie rewelacja ale też nie jest złym lekiem... poza tym to że jakiś lek dziala na mnie zle nie znaczy ze na innych tez bedzie tak dzialal poza tym jesli jakis lek dobrze zadzialal na mnie raz nie znaczy ze za kolejnym podejsciem zadziala... myśle że po 2 tyg brania leku dopiero można mówić o działaniu tym bardziej ze jest to Twój pierwszy lek... możesz reagować na niego gorzej bo Twoj organizm po raz pierwszy ma do czynienia z takimi substancjami ale to jeszcze za wczesnie zeby cokolwiek mowic... musisz to przetrwac... masz jakies dorazne w razie lęków?? ja podobnie jak Ty mialam z asertinem... przez pierwsze 2 tygodnie bylo spore pogorszenie... za to z innym lekiem caly czas spalam... co lek to inne dzialanie tak jak i co organizm ;) bedzie dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyz90, musisz to przeczekać... potem już bedzie tylko z górki... ja na noc mialam na początku lerivon a doraznie wtedy mialam xanax ale nie bralam ani razu... nie dlatego że tak cudownie ozdrowialam ale dlatego ze zawsze zostawialam to na wypadek gdyby bylo jeszcze gorzej... i się męczylam .. ale teraz mam sympramol i jak sie zle czuje w sensie lekow to zaczelam lykac bo potem robi się blędne kolo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×