Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, Jerzyku, jak coś Ci leży na wątrobie, to trudno żebyś się dobrze czuł... :bezradny:

 

Purpurowy, Cóż za błyskotliwe odpowiedzi, dzięki Tobie się uśmiechnęłam... :smile:

 

Wróciłam jakiś czas temu z kawkowania. Niestety wcześniej wróciłam, bo tak mi słabo i tak mną buja, że musiałam się położyć, żeby się nie przewrócić. Nic już nie mam z tego życia... :why:

 

Mam taką refleksję. Dlaczego tak lubię naszą Spamową. Min dlatego, że mało teraz czytam, że względu na oczy, a forum rekompensuje mi to w dwójnasób. To jest opowieść, żywa, zmienna, wzruszająca, z wyrazistymi postaciami, a do tego można w niej uczestniczyć... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

 

rolosz, Jak tam popołudniu? U mnie lękowo zawsze jest rano, potem często jakoś to się wycisza. Skorzystałeś z dnia?

Średnio na jeża. Nie jest za fajnie. Jestem jakoś nieprzyjemnie nakręcony. I idzie ku gorszemu chyba.

 

Mam taką refleksję. Dlaczego tak lubię naszą Spamową. Min dlatego, że mało teraz czytam, że względu na oczy, a forum rekompensuje mi to w dwójnasób. To jest opowieść, żywa, zmienna, wzruszająca, z wyrazistymi postaciami, a do tego można w niej uczestniczyć... :105:

Taka interaktywna telenowela, która ma już 7629 odcinków :mrgreen: . Scenariusz pisze samo życie. Może ludzie na nas zagłosują w plebiscycie teletygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Ojojoj tylko nie ku gorszemu... Tfu tfu.

Ja nie jestem bywalcem forów, ani nie chcę tu dorabiać ideologii, ale nie wiem, czy jest takie drugie miejsce z telenowelą... 8)

 

Lusesita Dolores, Super, miłego wypadu w góry!!!

 

Purpurowy, Dopóki ograniczasz się do dorosłego rodzaju ludzkiego wszystko jest oki. :D

 

Poczytałam trochę o perfumach, zasmuciłam się, bo mi wykupili jeden olejek na który się czaiłam, a czekam na pensję, zrobiłam małą jatkę w domu i powiedziałam, że wszyscy mnie denerwują :mrgreen:, politowałam się trochę nad sobą, wymieniłam parę fajnych pw i tak mi minął wieczór.

Teraz zapalę świecę, potem zapalę ostatniego papierosa. Czekam na lepszy czas. Który to tydzień? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Dopóki ograniczasz się do dorosłego rodzaju ludzkiego wszystko jest oki. :D

Oczywiście że tylko dorosły, innej opcji nie ma.

 

Ja tak sobie tylko żartuję.

Zawsze piszę dla żartu "mój Pan" co niemal zawsze budzi podejrzenia, które później dla żartu ciągnę dalej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaki temat?

A podrywanie?

Muszę poczytać poradnik o tym jak być kobietą? A może na intuicję się zdać (kiedyś ponoć dobrą miałem... miałam :P ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×