Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł wieczornie!

U mnie już standardowo na wieczór czarność i zaczęło padać. Ale jak rypło ciśnienie, to poczerniało na zewnątrz, a mi przed oczami, w uszach mi zaczęło dzwonić, i zemdliło mnie od zawrotów... ło matko, ale dowaliło.

No to żem się położyła z lapkiem...

Nie wiem, czy dobrze, że już po obiedzie. z jednej fajnie, no bo z głowy - można zalegać, ale z drugiej, jak mdli, a ma się pełny brzuch... :hide:

 

Dokładam się do biletu dla Cyklopki, byle już upałów nie było!

 

mirunia, Kochana, jak się czujesz na wieczór? Może u Ciebie też ciśnienie pogodowe zeszło i stąd te sensacje poranne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No to dobrze, niech jutrzejszy poranek będzie już spokojny! Pewnie, że senna, jak sobie benzo strzeliłaś... :P

Jeszcze na zdjęciu powinna być taka tablica z pogodą jak to w hotelach - 40 stopni i brak wiatru. Dla naszej drogiej Jaszczurki. :D

 

 

Czytałam wczoraj o olejkach eterycznych, wg zasad aromaterapii, wiele z nich ma właściwości przeciwdepresyjne, przeciwlękowe. Może ten odjazd na perfumy to słuchanie swojego organizmu? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Wiele ciekawych perfum ma kadzidło w składzie. :D

No pewnie Jerzyku że zapalenie kominka z olejkiem eterycznym, czy świecy, czy popsikanie się perfumami, posmarowanie olejkiem i takie tam nie wyleczy nas z dolegliwości, ale jeśli pomaga to w stopniu choćby mikronowym, to należy za tym głosem iść.

 

Uważam, że moje ostatnie eksperymenty z perfumami są drobniutką pomocą. Oprócz oczywiście zajęcia głowy, gdy człowiek nie ma ochoty i siły na nic, i chociaż czyta o nutach zapachowych, to jednak ten zapach mnie otaczający podnosi na duchu, ciut bo ciut, ale zawsze. Czy świeca zapalona na wieczór o cudownym zapachu - wycisza, relaksuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, "Inną korzyścią stosowania olejku z tej rośliny jest to, że pomaga zwiększyć jasność umysłu, zwalcza stres i depresję, zmniejsza napięcie i stany nerwowe itp. Poprawia samopoczucie i zwiększa poziom energii." O olejku rozmarynowym cytat z pierwszej lepszej stronki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo ;)

 

no cóż...jak nie urok to..... :pirate: dostałam jakiejś cholernej wysypki. To od rana wytoczyłam działo w celu walki z tym shitem, który postanowił się umiejscowić na twarzy, szyi i dekolcie :pirate: zaczęłam od wapna, poprzez allertec, na hydrokortyzonie dożylnym skończywszy.... i gunwo :pirate: w ramach nudy posmarowałam to jeszcze 1% Hydrocortisonem i chyba jest ciut lepiej :D posmaruje jeszcze na noc i jutro rano i zobaczymy ;) po tym jak jedna z lekarek u mnie w robocie mnie olała i stwierdziła, że ona by z tym nic nie zrobiła :pirate: /ciekawe czy by chodziła tak wysypana i to tylko w odkrytych miejscach :?::!: / poszłam do innej i dumała dumała i nic nie wydumała poza 1% Hydrocortisonem właśnie :P zdziwiona była tylko, że dożylny nie pomógł. No cóż.... zobaczymy jak będzie jutro. A jak na złość dermatolog u mnie w szpitalu w tym tygodniu na urlopie oczywiście :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Nie musi być rozmarynowy, sporo olejków ma takie działanie, znajdź taki, którego zapach uwielbiasz. Puszczę Ci na pw jedną ze stronek z prawdziwymi olejkami, na pewno są też inne dobre źródła.

 

acherontia-styx, O żesz... Kochana, może to jakieś alergiczne gunwo i Ci do jutra samo przejdzie. Trzymam kciuki, żeby zlazło jak najszybciej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :papa:

 

Wspaniała pogoda od samego rana. Ciepło, słonecznie i bez upałów. Teraz dość przyjemnie i rześko za oknem. Podpisuję się pod Waszym apelem i upałom mówię STOP. A i się do :pirate: dorzucę na wczasy ;)

 

Aromaterapia fajna sprawa. Na pewno nie zaszkodzi, najwyżej ktoś pójdzie dalej i się zapuści w jakąś ezoterykę, okultyzm ;)

 

kosmostrada, Trochę zerkałam na mecz Włochy-Hiszpania, zupełnie inny futbol w wykonaniu południowców. I te ich emocje. :shock:

Temperamentne nacje. Włosi pokazali ładną grę :105: Conte nieźle ich przygotował do turnieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł wieczornie!

U mnie już standardowo na wieczór czarność i zaczęło padać. Ale jak rypło ciśnienie, to poczerniało na zewnątrz, a mi przed oczami, w uszach mi zaczęło dzwonić, i zemdliło mnie od zawrotów... ło matko, ale dowaliło.

 

Ło rety. Ja tu się tak dobrze czuję, a jak ta aura przywędruje z wybrzeża do mnie to będzie ze mną nieciekawie :zonk: Odpoczywaj z tym lapkiem na kolanach, może jutro te warunki biometeo będą już korzystniejsze dla Ciebie i obejdzie się bez jazd ciśnienia i nudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, :papa: Dziękuję, byle mnie w pracy nie powaliło, to dam radę. Ale już tak mamy tutaj, że jest wiaterek, upały mniejsze, ale za to skoki ciśnienia chwilami masakryczne. Nic do Ciebie nie musi dojść, to taka specyfika mojego klimatu. No leżę z lapkiem i czekam na odpowiednią godzinę to rzucenia się pod kołdrę. :smile:

No już się tak nie rozpędzajmy, że zaraz wróżenie z fusów i wahadełko... :D Od olejków i perfumów do tego daleko. Tradycję zapachową mamy bogatą jako cywilizacja i nie do końca chodziło tylko o zabicie smrodu. :D

 

Ḍryāgan, Cieszę się, że się w piłkę wkręciłeś, to trochę humorek lepszy?

 

 

Ech przykra wiadomość dla mojego psa. Nie ma już jego kolegi z dzielni, nie przeżył ostatnich upałów, fakt, że stareńki był. A przykra mocno, bo mój pies mocno zaczepny jest, więc niewielu ma kumpli, wszyscy z dzieciństwa. Jeden się wyprowadził, drugi teraz odszedł, zostało mu dwóch i to też już mających swoje lata... Zostanie się samiuśki, tyle co z jakąś laską pogada. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×